Huragan z premierowym triumfem w lidze

Huragan z premierowym triumfem w lidze

Po porażce na otwarcie sezonu z Metrem Warszawa siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski szansę do rehabilitacji dostali dopiero 11 października. Na inaugurację kampanii 2017/2018 w swojej hali podopieczni Łukasza Wasąga pokonali w trzech setach Lesan Halinów. 

KOMENTARZ TRENERA

Łukasz Wasąg: – Najważniejszy jest wynik i trzy punkty, które bardzo nas cieszą. Jeśli chodzi o naszą grę, to nie była ona do końca taka, jaka byśmy chcieli, ale wyglądała już nieźle. Zrealizowaliśmy plany, jakie mieliśmy na to spotkanie. Patrząc na wyniki setów, to można wywnioskować, że wygraliśmy dzisiaj łatwo. W trzeciej partii rywale doszli nas w końcówce, jednak cały czas byłem spokojny o wynik. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Trochę martwi mnie dostosowanie się do poziomu przeciwnika. Największym pozytywem jest jednak pewne i zasłużone zwycięstwo. W siatkówce za walory artystyczne punktów się nie przyznaje. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze na początek sezonu w Warszawie, a nie zdobyliśmy wtedy punktów. Teraz zagraliśmy może w brzydszy sposób, ale najważniejsze, że skutecznie. Sama kultura gry ewidentnie była po naszej stronie. Może powinniśmy bardziej przycisnąć zawodników Lesana Halinów, ale wiadomo, że nie można przejść przez całe spotkanie, nie robiąc błędów. 

NASTĘPNA KOLEJKA

14 października KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski zagra na wyjeździe z UKS Centrum Augustów.

KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski – KS Lesan Halinów 3:0 (25:19, 25:18, 25:23)

Huragan: Piotr Milewski, Patryk Brzostek, Rafał Ostapowicz, Sylwester Kasjaniuk, Michał Jankowski, Bartosz Robert, Grzegorz Kołodziej (libero) oraz Patryk Sobieszczak, Maciej Bielecki, Michał Bielecki (libero), Jacek Malczewski, Bartosz Matraszek.