Jabkowski w Motorze, Drozd nie zagra w Wiśle

Jabkowski w Motorze, Drozd nie zagra w Wiśle

Paweł Jabkowski z Wisły Puławy został wypożyczony na najbliższy sezon do Motoru Lublin. Wiemy również, że w Puławach nie zagra niestety Filip Drozd.

20-letni Paweł Jabkowski jest wychowankiem Chełmianki Chełm. W młodym wieku trafił jednak do Wisły Puławy, gdzie jego kariera rozwijała się harmonijnie. W ubiegłym sezonie w barwach II-ligowca rozegrał dwadzieścia osiem spotkań i zdobył jedną bramkę. Najbliższy sezon spędzi jednak w III lidze.

W ubiegłym tygodniu kilkukrotnie informowaliśmy o tym, że blisko podpisania kontraktu z klubem z Puław jest Filip Drozd. W ostatnim czasie sprawa nieco się jednak skomplikowała i już wiemy, że testowany m.in. w Termalice Bruk-Bet Nieciecza piłkarz, nie zagra w II-ligowcu z Lubelszczyzny.

Filip Drozd był bardzo blisko Wisły i miał podpisać z nami kontrakt. W ostatniej chwili, po sparingu ze Stalą Stalowa Wola – zrezygnował. Nie znam przyczyn takiej, a nie innej decyzji. Być może chłopak przestraszył się rywalizacji? Szkoda, bo miał podnieść poziom naszej gry w ataku. To fajny, młody zawodnik, który ma przed sobą przyszłość – powiedział nam na temat transferu Drozda trener Marcin Jałocha.