Kłos awansował bez gry

Kłos awansował bez gry

13 września o godzinie 16:00 miał rozpocząć się mecz II rundy Pucharu Polski ChOZPN pomiędzy Tatranem Kraśniczyn a Kłosem Chełm. Wiadomo już jednak, że to spotkanie nie doszło do skutku i IV-ligowiec awansował do kolejnego etapu bez wychodzenia na boisko.

– Około godziny 11:00 dostaliśmy informację, że przeciwnik nie skompletował składu i oddał mecz walkowerem. Szkoda, bo chciałem dać wystąpić chłopakom, którzy ostatnio grali mniej i zobaczyć, jak będą wyglądali w jednostce meczowej, ale jakoś musimy sobie poradzić z tą sytuacją. Miała być pucharowa środa, więc robimy normalną jednostkę treningową. Nie ma mowy o wolnym. Cały plus tej sytuacji jest taki, że przed nami ważne spotkanie ligowe w Zamościu, a Hetman gra dzisiaj w Pucharze Polski i będzie miał trochę mniej czasu na odpoczynek. Będziemy świeżsi od rywala – mówi Andrzej Krawiec.

Tym samym Kłos Chełm otrzymał walkowera za mecz z Tatranem i awansował do 1/4 finału Pucharu Polski ChOZPN. Spotkania tej fazy odbędą się 11 października.