Kolejny klub zainteresowany usługami bramkarza Podlasia

Kolejny klub zainteresowany usługami bramkarza Podlasia

Widzew Łódź to niejedyny klub zainteresowany pozyskaniem Adama Wasiluka. Z naszych informacji wynika, że bramkarza Podlasia Biała Podlaska w swoim zespole widziałby także trener Stali Rzeszów Marcin Wołowiec.

Walcząca o awans do II ligi Stal Rzeszów jesienią nie miała w swoich szeregach golkipera, który na dłużej założyłby bluzę z numerem jeden. Najwięcej meczów (sześć) rozegrał Dawid Kaszuba. Pięciokrotnie dostępu do bramki wicelidera grupy IV III ligi bronili Maciej Krakowiak i Marcin Wieczerzak. Ponadto, jeden raz wystąpił także Matthew Korziewicz. Marcin Wołowiec szuka bramkarza, który zagwarantowałby rzeszowianom spokój z obsadą tej pozycji. Z naszych informacji wynika, że trener Stali wysoko ceni sobie umiejętności Adama Wasiluka, o którego zabiega m.in. Widzew Łódź.

Co ciekawe, 25-latek to niejedyny zawodnik Podlasia, którym interesuje się ekipa z Podkarpacia. Biało-niebiescy mają chrapkę na pozyskanie Rafała Kursy. – Wiele klubów interesuje się naszymi piłkarzami, ale nie ma żadnych konkretów. Do klubu nie wpłynęła oferta za żadnego zawodnika. Co do Rafała i Adama, muszę przyznać, że obaj mają za sobą bardzo dobrą rundę – komentuje trener bialczan Miłosz Storto.

Szkoleniowiec drużyny z województwa lubelskiego ma inne powody do radości. Po kontuzjach do zdrowia wracają bowiem Paweł Zabielski i Damian Leśniak. – Obaj na początku grudnia poddali się zabiegom operacyjnym. Myślę, że szybko wrócą do zajęć z drużyną. Kiedy dokładnie? W tej kwestii wiele będzie zależało od decyzji lekarzy. Okres przygotowawczy jest długi, dlatego nie ma się co spieszyć – dodaje coach.