Lacrosse wraca do Lublina!

Lacrosse wraca do Lublina!

W niedzielę (16 października) o godzinie 13:00 na boisku w wąwozie przy Rondzie Berbeckiego w Lublinie po pięćset czterdziestu siedmiu dniach przerwy odbędzie się mecz Polskiej Ligi Lacrosse. Ułani podejmą drużynę Spartans Oświęcim.

Dla lublinian będzie to drugie spotkanie w tym sezonie. Przypomnijmy, że na inaugurację rozgrywek gracze Rafała Doroszczuka i Michała Borowińskiego ulegli Gromowi Warszawa 1:29. – Tym razem zagramy jednak u siebie na boisku, które bardzo dobrze znamy, co będzie naszym atutem – zapowiada prezes klubu Tomasz Urbanowicz.

Spartans Oświęcim rywalizację w rozgrywkach Polskiej Ligi Lacrosse rozpoczęli od dwóch porażek. Po 7:11 z Gromem Warszawa, ekipa z Małopolski przegrała w derbach z Kraków Kings 2:13. – Nasi rywale dysponują wyrównaną kadrą, która sprawia, że są w stanie powalczyć o najbliższe cele – zapewnia sternik Ułanów.

Gospodarze nie są faworytem do zwycięstwa, ale zapowiadają walkę o pełną pulę. – W tym sezonie chcemy przede wszystkim ogrywać nowych zawodników. Walczymy też o piąte miejsce w tabeli, dlatego dla nas najważniejsza będzie dobra forma na wiosnę. Zapewniam jednak, że na naszym boisku nie odpuścimy nikomu – zapowiada bojowo Urbanowicz.

Mecz Ułani Lublin – Spartans Oświęcim odbędzie się 16 października o godzinie 13:00 na boisku w wąwozie przy Rondzie Berbeckiego.