Nieudany rewanż podopiecznych Stanisława Więciorka

Nieudany rewanż podopiecznych Stanisława Więciorka

Budowlani Lublin po powrocie do Ekstraligi wciąż nie wygrali jeszcze żadnego meczu. W minioną niedzielę podopieczni Stanisława Więciorka liczyli, że uda im się zrewanżować Pogoni Siedlce za porażkę 10:29 z 2. serii spotkań. Tak się jednak nie stało. Stanisław Powała-Niedźwiecki i spółka przegrali z rywalem z województwa mazowieckiego 5:22.

KOMENTARZ TRENERA

Stanisław Więciorek:Cały czas robimy kroczki do przodu, jeśli chodzi o podwyższenie poziomu naszej gry. Ten mecz wyglądał bardzo dobrze. Przez dwa proste błędy straciliśmy dwanaście punktów. Taka drużyna, jak Pogoń Siedlce, błędy przeciwnika wykorzystuje bezlitośnie. Poza tym spotkanie było bardzo wyrównane, czasami mieliśmy nawet lekką przewagę. Nie umiemy jeszcze do końca tej przewagi wykorzystać, ale poziom naszej drużyny idzie naprawdę cały czas do góry. Jeśli nasza gra będzie tak wyglądała, to myślę, że możemy za tydzień pokusić o zwycięstwo z Arką Gdynia. Na wiosnę to będzie już zupełnie inny zespół.

NASTĘPNA KOLEJKA

30 października o godzinie 15:00 Budowlani Lublin podejmą Arkę Gdynia.

Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:5 (12:0)
Punkty dla Budowlanych: Robizon Kelberashvili 5

Budowlani Lublin: Konrad Zając, Michał Pietrkiewicz, Robizon Kelberashvili, Wojciech Król, Michał Świderski, Piotr Wiśniewski, Stanisław Powała-Niedźwiecki, Jakub Jasiński, Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Marcin Dzioch, Piotr Skałecki, Piotr Psuj, Wojciech Grabowski, Wojciech Brzezicki, Sebastian Berestek, Arkadiusz Ziemak.