Sokół dołączył do Eko, MKS-u i Roztocza

Sokół dołączył do Eko, MKS-u i Roztocza

Spośród wszystkich beniaminków IV ligi lubelskiej jako ostatni przygotowania do sezonu 2017/2018 rozpoczęli piłkarze Sokoła Adamów. Na premierowych zajęciach Dariusz Dziewulski miał do dyspozycji dwunastu zawodników.

W piątkowym treningu nie uczestniczyli m.in. Norbert Osial, Daniel Rostek, Damian Zdunek, Rafał Cąkała, Kamil Bogucki, Jarosław Mućka i Tomasz Goździak. – Nasza kadra liczy dwadzieścia osób, więc można powiedzieć, że na pierwszym treningu zabrakło połowy chłopaków. Większość moich zawodników pracuje i stąd ich nieobecność na zajęciach – tłumaczy Dariusz Dziewulski.

Wśród ćwiczących nie było nowych twarzy, ale nie oznacza to, że mistrz bialskiej klasy okręgowej nie dokona wzmocnień. – Jesteśmy w trakcie rozmów z zawodnikami. Być może w najbliższych dniach pojawi się ktoś nowy – mówi tajemniczo szkoleniowiec.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Sokół Adamów do rozgrywek IV ligi przystąpi w podobnym składzie, jakim dysponował w trakcie sezonu 2016/2017. – Nie dotarła do mnie żadna informacja na temat tego, że ktoś chciałby opuścić nasz zespół – ucina trener.

Zielono-biało-czerwoni mają za sobą już także pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. W sobotę wygrali oni 2:1 z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

PLAN SPARINGÓW SOKOŁA ADAMÓW

23.07 – Pogoń II Siedlce
5.08 – Bizon Jeleniec.