Do trzech razy sztuka? Nie tym razem…

Do trzech razy sztuka? Nie tym razem…

Po porażkach z BAS-em Białystok i UMKS-em MOS Wola Warszawa siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski liczyli, że uda im się przełamać w Augustowie. Podopieczni Marcina Śliwy nie poprawili jednak swojej gry i niespodziewanie gładko ulegli tamtejszemu UKS Centrum.

KOMENTARZ TRENERA

Marcin Śliwa: Myślę, że większość moich zawodników nie była w tym dniu w odpowiedniej dyspozycji. Okres świąteczny, który przeznaczyliśmy na odpoczynek, spowodował, że chłopaki zmagali się z jakimiś bólami. Byliśmy praktycznie dwa tygodnie bez gry. Może moi siatkarze się zastali i po świętach wrócili bez rytmu gry? Wyszło tak, że nie zagraliśmy dobrze w żadnym elemencie. W pierwszym secie wszystko jeszcze wyglądało nieźle. Było 21:21, ale trzy błędy po naszej stronie w jednym ustawieniu spowodowały, że przegraliśmy tę partię. Próbowałem mieszać składem, lecz nie miałem do dyspozycji wszystkich zawodników. Nie mógł pojechać z nami Bartosz Jesień, który miał wyjazd do Czech. Dwóch innych graczy ze względu na naukę też musiało odpuścić to spotkanie. Rotacje były, ale nie takie, żeby odwrócić losy meczu.

NASTĘPNA KOLEJKA

W najbliższą sobotę siatkarze z Międzyrzeca Podlaskiego zagrają u siebie z KS Lesan Halinów.

UKS Centrum Augustów – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3:0 (25:22, 25:15, 25:19)

Huragan: Łukasz Wasąg, Patryk Brzostek, Sylwester Kasjaniuk, Grzegorz Kowalczyk, Przemysław Toma, Kamil Majewski, Grzegorz Kołodziej (libero) oraz Rafał Ostapowicz, Bartosz Matraszek, Łukasz Durbajłło.