Victoria kolejnym IV-ligowcem, który odpadł z Pucharu Polski

Victoria kolejnym IV-ligowcem, który odpadł z Pucharu Polski

Z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu okręgowym pożegnały się już między innymi takie drużyny jak MKS Ryki, czy Hetman Zamość. Do swoich ligowych rywali dołączyła w środę – mająca potencjalnie dużo trudniejsze zadanie – Victoria Żmudź. Ekipa Piotra Molińskiego w dogrywce zdołała wyrównać stan rywalizacji ze Startem Krasnystaw, jednak w rzutach karnych gracze z chełmskiej klasy okręgowej okazali się lepsi, korzystając z błędu Kamila Sawy. Kolejna runda Pucharu Polski ChOZPN została zaplanowana na 11 października. 

KOMENTARZ TRENERA

Piotr Moliński: – W 120. minucie dokonałem ostatniej zmiany. Niestety nie sprawdził się manewr taktyczny z Marcinem Makowskim na rzuty karne. Zagraliśmy bardzo słabo i to odbiło się na wyniku. Wydaje mi się, że potraktowaliśmy rywala lekceważąco i z takiego powodu obraz gry był taki, a nie inny. Nasza przygoda z Pucharem Polski zakończyła się po jednym meczu. Powinniśmy wygrać na luzie i rozmawiać w zupełnie nastrojach, ale nam się to nie udało.

Start Krasnystaw – Victoria Żmudź 1:1 pd., rzuty karne 5:3 (0:0, 0:0, 1:1)
Bramki: Sławomir Ryć 93′ – Jakub Fronc 104′

Victoria: Wasyniuk (120′ Makowski) – M. Olejniczak (60′ Brodalski), Grądzki, Paskiv, E. Olejniczak (60′ Misztal), Pogorzelec (70′ S. Sawa), Kasprzycki (60′ Sołtysiuk), Kołodziejczyk, Tywoniuk (60′ Fornal), K. Sawa, J. Olejniczak (70′ Fronc).