Wpadka podopiecznych Mirosława Komara

Wpadka podopiecznych Mirosława Komara

Juniorzy młodsi Motoru Lublin z pewnością nie są już w tak dobrych humorach, jak po niedzielnych derbach z BKS-em (zwycięstwo 2:0). W zaległym meczu 6. kolejki rozgrywek grupy D Centralnej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni Mirosława Komara niespodziewanie przegrali z Juventą Starachowice 1:2.

KOMENTARZ TRENERA

Mirosław Komar: – Początek meczu w naszym wykonaniu był bardzo słaby. Juventa wyszła do grania agresywniej i była w stanie strzelić nam dwa gole. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym, a druga po rzucie karnym. To ustawiło ten pojedynek. Około 20′ zaczęliśmy grać lepiej, przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem i mieliśmy kilka okazji. Niestety do przerwy nic z tego nie wyszło. W drugiej odsłonie było podobnie. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce i tworzyliśmy akcje, a rywale mieli kontry na zamknięcie meczu. Udało się zdobyć kontaktowego gola, potem dążyliśmy do remisu, było parę stałych fragmentów, ale nic nie wpadło i jesteśmy niepocieszeni. Musimy popracować nad skutecznością, bo mamy ostatnio z tym problem, a bez tego nie da się wygrywać.

NASTĘPNA KOLEJKA

W następnej kolejce Motor Lublin podejmie Stal Mielec (14 października, 15:00).

Motor Lublin – Juventa Starachowice 1:2 (0:2)
Bramki: Ignacy Zając 73′ – Klaudiusz Marzec 10′, 21′ (rzut karny)

Motor: Stępień – Baryła, P. Zbiciak, B. Zbiciak, Giletycz (41′ Wisowski), Futrzyński (76′ Niewęgłowski), Sobstyl (66′ M. Drozd), Grobelski, Banach (53′ Rejmak), Serwin (62′ Zając), Babicz (73′ Łysiak)

Żółte kartki dla Motoru: Przemysław Zbiciak, Krystian Stępień.