Wybieramy najlepszego piłkarza jesieni w III lidze lubelsko-podkarpackiej!

Wybieramy najlepszego piłkarza jesieni w III lidze lubelsko-podkarpackiej!

Najlepszym piłkarzem jesieni w lubelskiej IV lidze wybrany został Patryk Kierepka z AMSPN Hetmana Zamość. Jako, że tegoroczne rozgrywki zakończyli już również zawodnicy III ligi lubelsko-podkarpackiej, nadszedł czas na wybory najlepszego gracza minionej rundy wśród III-ligowców z Lubelszczyzny!

Standardowo – nominowanych piłkarzy wskazywali ci, którzy znają ich najlepiej – klubowi trenerzy. Każdy ze szkoleniowców został poproszony o wskazanie jednego gracza ze swojego zespołu, który jego zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika jesieni.

Jak głosować? Wystarczy wybrać pozycję odpowiadającą danemu zawodnikowi w sondzie umieszczonej z prawej strony na stronie głównej.

Nominowani:

Motor Lublin – Aleksander Komor (obrońca)
Mariusz Sawa: Aleksander zrobił w tej rundzie bardzo duży postęp. Jest pewną postacią naszej defensywy. Prawidłowo się rozwija i trzeba przyznać, że to był nasz najrówniej grający zawodnik w tej rundzie.

Orlęta Radzyń Podlaski – Adison (napastnik)
Damian Panek: Adison zaczął dla nas grać dopiero od czwartej kolejki, a mimo to szybko potrafił wkomponować się w zespół. Gdyby był u nas już wcześniej zdobyłby tych bramek jeszcze więcej. To zawodnik, który umiejętnościami przewyższa zawodników w tej lidze. Zasługuje na to, aby jak najszybciej znaleźć się gdzieś wyżej. Nawet kiedy nie strzelał bramek, dawał nam ogromną jakość z przodu.

Avia Świdnik – Bartłomiej Mazurek (napastnik)
Jacek Ziarkowski: W okresie w którym jestem trenerem Avii to właśnie Bartłomiej Mazurek prezentował się najlepiej i najrówniej ze wszystkich graczy. W każdym spotkaniu grał na podobnym, wysokim poziomie i dlatego to on wysługuje na takie wyróżnienie.

Chełmianka Chełm – Damian Rusiecki (napastnik)
Artur Bożyk: Damian nawet w trudnych momentach nie obawiał się brać na siebie odpowiedzialności. Szczególnie w końcówce rundy jesiennej swoją postawą na boisku potrafił wysyłać pozytywne sygnały do reszty zespołu.

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Norbert Raczkiewicz (pomocnik)
Marian Bartoszyk (kierownik Tomasovii*): Norbert – podobnie jak Łukasz Kijańczuk i Łukasz Chwała – prezentowali się w tej rundzie najlepiej. Trzeba przyznać, że to on wyróżniał się najbardziej na tle naszego zespołu swoją równą, stabilną formą.

Stal Kraśnik – Damian Pietroń (obrońca)
Tomasz Orłowski: Damian to jeden z najbardziej wyróżniających się środkowych obrońców w III lidze. Można powiedzieć, że to czołowy zawodnik w tych rozgrywkach jeżeli chodzi o pozycję stopera. Jest podporą defensywy Stali Kraśnik. Posiada bardzo duże umiejętności, doświadczenie i bardzo dobrze gra jeden na jeden.

Hetman Żółkiewka – Bartosz Nogas (obrońca)
Waldemar Wiater: Bartosz to dla mnie kompletna niespodzianka. Znam go od trampkarza i widzę, że robi spore postępy. Jest obowiązkowy i nie zdarza mu się opuszczać treningów. Cieszę się, że mam go w zespole, bo to jeden z najlepszych stoperów w lidze.

Podlasie Biała Podlaska – Mateusz Konaszewski (obrońca)
Robert Różański: Mimo, że nasz zespół stracił sporo bramek, to trzeba przyznać, że Mateusz był tym zawodnikiem, który grał najrówniej w całej defensywie i to dzięki niemu nie straciliśmy tych goli jeszcze więcej.

Lublinianka – Rafał Kursa (obrońca)
Modest Boguszewski: Rafał to zawodnik bardzo waleczny. Ma ogranie w wyższych ligach, bo występował przez pewien czas m.in. w Wiśle Puławy. Przez całą rundę nie schodził poniżej przyzwoitego poziomu. Na tle naszego zespołu grał najrówniej.


* W przypadku Tomasovii Tomaszów Lubelski o głos poprosiliśmy kierownika Mariana Bartoszyka. Obecny trener – Jan Złomańczuk – w naszej i swojej opinii pracuje z zespołem zbyt krótko, aby móc realnie ocenić rundę jesienną.

Głosowanie potrwa do poniedziałku (15 grudnia). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie!