Wybory na najlepszego piłkarza rundy jesiennej w IV lidze lubelskiej!

Wybory na najlepszego piłkarza rundy jesiennej w IV lidze lubelskiej!

Miesiąc temu piłkarską jesień zakończyli piłkarze rywalizujący na boiskach IV ligi lubelskiej. Podobnie, jak rok temu, tak i tym razem ogłaszamy wybory na najlepszego piłkarza rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w IV lidze lubelskiej! Wraz ze sponsorem statuetek – firmą Tryumf Sp. z o. o. – zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

Nominowanych zawodników wybierali ci, którzy znają ich najlepiej – klubowi trenerzy i działacze. Przedstawiciel każdego klubu został poproszony o wskazanie jednego piłkarza ze swojego zespołu, który jego zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika jesieni.

Jak głosować? Wystarczy wybrać pozycję odpowiadającą danemu zawodnikowi w sondzie umieszczonej na dole tego newsa (Głosować można na jednego zawodnika).

Nominowani:

Podlasie Biała Podlaska – Kamil Kocoł
Jarosław Makarewicz: Kamil strzelił dla nas najwięcej bramek i dużo dawał zespołowi w ofensywie. Wyrósł na lidera drużyny – takiego, jakiego oczekiwaliśmy. Prezentował równą formę i miał spory wkład w to, że po rundzie jesiennej zajmujemy pierwsze miejsce.

Stal Kraśnik – Daniel Szewc
Piotr Piechniak: Daniel jest wiodącą postacią naszej drużyny. To doświadczony zawodnik, który potrafi grać na lewej i prawej pomocy. Strzelił jedenaście goli, co – wspólnie z Damianem Kopciem – czyni go najlepszym strzelcem ligi. Miał znaczący wpływ na zajmowaną przez nas drugą pozycję po rundzie jesiennej.

Polesie Kock – Arkadiusz Adamczuk
Artur Dadasiewicz: Arkadiusz to młody i perspektywiczny zawodnik. Strzelił najwięcej goli dla naszego zespołu. Jest naszym wychowankiem i czołową postacią drużyny.

Powiślak Końskowola – Rafał Giziński
Robert Makarewicz: Zmieniłem mu pozycję ze środka na bok. Przez całą rundę sprawował się bardzo dobrze. Strzelił kilka ważnych bramek, które decydowały o wynikach spotkań. Wzmocnił się fizycznie i mentalnie, co widać na boisku.

Kryształ Werbkowice – Mariusz Podgórski
Jacek Szczyrba: Mariusz miał świetną rundę jesienną. To człowiek od czarnej roboty w środku pola. Grał we wszystkich spotkaniach i nie miał słabych występów. Wśród wszystkich piłkarzy Kryształu ma najmniejsze wahania formy i przy takiej konkurencji, jaką mamy w środku pola, to on był zawsze moim pierwszym wyborem. Nazwałbym go cichym bohaterem drużyny.

Lutnia Piszczac – Damian Artymiuk
Piotr Dawidziuk (prezes Lutni): Damian Artymiuk i Mateusz Zaciura mają na swoim koncie po tyle samo bramek, ale decyduję się na Damiana. Ten zawodnik w naszym klubie jest już piąty rok i w poprzednich sezonach również spisywał się bardzo dobrze. Trudno jest wytypować jednego gracza, bo nasza drużyna jest wyrównana. Nie mamy typowego lidera, ale chciałbym nominować Damiana, który mocno angażuje się w życie klubu, m.in. trenując jeden z roczników.

Unia Hrubieszów – Piotr Fulara
Marcin Nowak: Piotr to kapitan i ostoja spokoju na boisku. Tak doświadczony gracz ma duży wpływ na innych zawodników. Rozegrał najwięcej minut w drużynie i ciężko byłoby go kimś zastąpić. Jest liderem zespołu i miał duży wkład w zajmowane przez nas wysokie, siódme miejsce w tabeli.

Janowianka Janów Lubelski – Łukasz Piecyk
Marek Krzysztoń: Łukasz od początku do końca rundy grał na równym, wysokim poziomie. Nie przypominam sobie słabego meczu w jego wykonaniu. Strzelił dużo bramek i asystował przy niejednym trafieniu. Bez niego na pewno nie zajmowalibyśmy ósmego miejsca w lidze. Każdy dołożył do tego swoją cegiełkę, ale bez Łukasza, który jest przykładem dla młodszych i starszych zawodników, byłoby ciężko.

Górnik II Łęczna – Patryk Szysz
Maciej Grzywa: Patryk to młody zawodnik, który ciężko pracuje na treningach. Sodówka nie uderzyła mu do głowy. Ma za sobą bardzo dobrą rundę i strzelił najwięcej bramek dla naszego zespołu. Jest bardzo perspektywiczny, co skutkowało podpisaniem zawodowego kontraktu. Mamy nadzieję, że się dobrze rozwinie i Górnik będzie miał z niego pożytek.

Włodawianka Włodawa – Wojciech Więcaszek
Marek Drob: Wojciech to zawodnik, który od lat jest ostoją Włodawianki. Jest tak wszechstronnym piłkarzem, że choć jest napastnikiem, to teraz z przymusu gra na stoperze, co również nieźle mu wychodzi. Ma duży wpływ na poziom gry zespołu i potrafi zmotywować kolegów w trudnych chwilach.

Opolanin Opole Lubelskie – Oleksij Rodewicz
Jarosław Pacholarz: Oleksij jest czołowym strzelcem IV ligi. Zdobył jedenaście bramek, w tym kilka ważnych i decydujących o trzech punktach. Nie można przejść obok tego obojętnie.

Victoria Żmudź – Mateusz Tywoniuk
Piotr Moliński: W tej chwili Mateusz jest najlepszym strzelcem naszej drużyny. Jest aktywny w grze i zawsze zostawia serce na boisku. Poza tym ma duże umiejętności piłkarskie i prezentował wysoką formę przez całą rundę.

Orlęta Łuków – Paweł Szlaski
Andrzej Suchodolski: Paweł jest jedynym zawodnikiem, który grał nieźle przez całą rundę jesienną. Nie miał spadków formy i uważam, że to on był najlepszym zawodnikiem Orląt.

Hetman Żółkiewka – Przemysław Banaszak
Zbigniew Wójcik: Przemek jest bardzo przyszłościowym zawodnikiem. To młody i poukładany chłopak, który za jakiś czas powinien grać wyżej, niż w IV lidze. Mam nadzieję, że na wiosnę strzeli trochę bramek, które pomogą nam w utrzymaniu.

Orion Niedrzwica Duża – Piotr Baran
Waldemar Wiater: Miałem go jeszcze w Hetmanie Żółkiewka, z którym awansowaliśmy do trzeciej ligi. Piotr daje dobre podania do napastników i jego statystyki byłyby dużo lepsze, gdyby nie nasze problemy ze skutecznością. Świetnie operuje piłką i w kilku spotkaniach jego gra mogła się naprawdę podobać.

Granica Dorohusk – Łukasz Dyczko
Rafał Wiącek: Łukasz jest zaangażowany w mecz i zawsze daje z siebie 100%. Może grać w obronie i na defensywnej pomocy, co czyni go uniwersalnym graczem. Nie robił większych błędów i jest pozytywną postacią zespołu. Poza tym to nasz kapitan i jest motorem napędowym drużyny.

Logo_tryumf


Przypominamy, że głosować można na jednego zawodnika. Wybory potrwają do środy (6 stycznia 2016 roku). Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie!

[poll id=”3″]