Zielono-czarne uzupełniają braki

Zielono-czarne uzupełniają braki

Karolina Koch, Jagoda Szewczuk, Aleksandra Noras, Jolanta Bujalska, Mariola Bujalska, Marlena Hajduk, Klaudia Kowalska i Urszula Wasil to niejedyne zawodniczki, które tego lata rozstały się z Górnikiem Łęczna. Wiadomo już, że zielono-czarnych barw nie będą reprezentowały także Kasandra Parczewska i Jessica Ludwiczak. W zamian klub z Lubelszczyzny pozyskał już cztery nowe piłkarki.

O tym, że Karolina Koch, Jagoda Szewczuk, Aleksandra Noras, Jolanta Bujalska, Mariola Bujalska, Marlena Hajduk, Klaudia Kowalska i Urszula Wasil odchodzą z Górnika Łęczna wiadomo było już po pierwszym treningu. Kasandra Parczewska i Jessica Ludwiczak rozstały się z zielono-czarnymi w minionym tygodniu. „Kesi” zasiliła szeregi UKS-u SMS Łódź.

W zamian do klubu z Lubelszczyzny trafiły: Dominika Grabowska (AZS Wrocław), Sylwia Matysik (AZS Wrocław), Agata Guściora (Medyk Konin) i Ana Jelencić (AZS PWSZ Wałbrzych). Cała czwórka bierze udział w zajęciach łęcznianek.

Podopieczne Piotra Mazurkiewicza swój pierwszy mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym rozegrają 24 lipca, a ich rywalem będzie Gintra-Universitetas Szawle.