Żółto-biało-niebiescy rozstali się z następnym piłkarzem. Cztery sparingi u siebie, cztery na wyjazdach

Żółto-biało-niebiescy rozstali się z następnym piłkarzem. Cztery sparingi u siebie, cztery na wyjazdach

Rewolucji w Motorze Lublin ciąg dalszy. Damian Szpak i Patryk Szysz to niejedyni piłkarze, którzy wiosną nie zagrają już w żółto-biało-niebieskich barwach. W poniedziałek klub poinformował o rozwiązaniu umowy z Łukaszem Zaniewskim. Znani są już także gospodarze sparingów, które zimą rozegrają podopieczni Marcina Sasala.

Przypomnijmy, że Damian Szpak i Patryk Szysz przestali być piłkarzami żółto-biało-niebieskich wraz z końcem roku 2016. – Obaj nie chcą grać w Motorze na wiosnę. Jeden i drugi mieli w swojej umowie zapis, który pozwalał im rozstać się z klubem wraz z końcem roku i z tego skorzystali – tłumaczy prezes Motoru Leszek Bartnicki, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej żółto-biało-niebieskich. Damian Szpak w najbliższych dniach najprawdopodobniej podpisze kontrakt z Radomiakiem Radom.

W drugi poniedziałek stycznia klub poinformował o rozwiązaniu umowy z kolejnym napastnikiem. Wiosną w drużynie z Koziego Grodu nie będzie grał Łukasz Zaniewski. 26-latek trafił do Motoru przed sezonem 2016/2017 z ŁKS-u 1926 Łomża. W dwunastu występach nie zdobył jednak żadnego gola.

Warto odnotować, że znani są już gospodarze sparingów, które zimą rozegrają podopieczni Marcina Sasala. Na bocznym boisku Areny Lublin żółto-biało-niebiescy podejmą Lewart Lubartów, Lubliniankę, Podlasie Biała Podlaska i Chełmiankę Chełm. Na wyjazdach zmierzą się natomiast z Polonią Warszawa, Stalą Stalowa Wola, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i Siarką Tarnobrzeg.

PLAN SPARINGÓW MOTORU LUBLIN

21.01 – Lewart Lubartów
25.01 – Lublinianka
28.01 – Polonia Warszawa
4.02 – Stal Stalowa Wola
11.02 – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
15.02 – Podlasie Biała Podlaska
18.02 – Chełmianka Chełm
25.02 – Siarka Tarnobrzeg.