Avia Świdnik w Telewizji Polskiej!

Jak podała oficjalna strona działu sportowego Telewizji Polskiej – I liga siatkarzy będzie transmitowana przez kanał TVP Sport! To prawdziwa gratka dla sympatyków Avii Świdnik, którzy będą mieli możliwość śledzenia swoich pupili w telewizji.

Mecze będę pokazywane w sobotę o godzinie 17.45. Jako eksperci spotkania omawiać będą znani dziennikarze TVP m.in. Jacek Laskowski, Piotr Dębowski czy Robert El Gendy. Wraz z upływem sezonu ilość transmisji w weekend, zwłaszcza w fazie play-off, może ulec powiększeniu. TVP podała na razie wstępny program transmisji do końca października. W tym okresie zostanie pokazany jeden mecz z udziałem siatkarzy Avii Świdnik!  25. października zespół trenera Krzysztofa Lemieszka będzie rywalizował w Szczecinie z miejscowym ESPADONEM.

W ubiegłym sezonie rozgrywki I ligi był pokazywane przez jednej z kanałów sportowych dostępnych na platformach satelitarnych oraz kablowych. W tamtym czasie pokazane zostały dwa mecze Avii, które siatkarze ze Świdnika zdecydowanie wygrali. – Mam nadzieję, że te transmisje zadziałają motywująco na zawodników, którzy będą chcieli się pokazać, aby ich zauważono. Żadnych gratyfikacji pieniężnych z tytułu transmisji dla klubu nie będzie.– skomentował całą sytuację prezes Avii, Roman Lis.

0 0 votes
Article Rating