Bilety na Ligę Mistrzyń już w sprzedaży

Bilety na Ligę Mistrzyń już w sprzedaży

Nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego domowego spotkania MKS-u Selgros Lublin w elitarnej Lidze Mistrzyń. Wiadomo już, że Sabina Włodek nie będzie dysponowała – przynajmniej na początku – pełną kadrą, zatem jej podopiecznym potrzebny będzie ósmy zawodnik, jakim jest oczywiście hala Globus!

Bilety na mecz MKS Selgros Lublin – Buducnost Podgorica w cenach od 15 do 50 złotych można nabywać za pośrednictwem portalu ebilet.pl oraz w siedzibie klubu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 8. Podając znajdujący się TUTAJ kod rabatowy – można zaoszczędzić 3 złote na każdym zakupionym bilecie.

Buducnost Podgorica ma w składzie kilka słynnych w całej Europie zawodniczek. Wiadomo jednak, że wszystkie gwiazdy światowego handballa przyćmi inna, wychowana na Lubelszczyźnie zawodniczka. Mowa tu o Kindze Achruk, która urodziła się w Kraśniku, a której rodzinny dom znajduje się w Janowicach koło Puław. Oprócz 26-letniej liderki reprezentacji Polski, warto zwrócić uwagę na takie nazwiska, jak Clara WolteringKatarina Bulatović. Wielokrotne mistrzynie Czarnogóry są aktualnie najlepszym zespołem starego kontynentu.

Oprócz biletów na pojedyncze spotkania – osiemnastokrotny mistrz Polski oferuje także zakup karnetów, obowiązujących na trzy spotkania Ligi Mistrzyń. Mowa tu o pojedynkach z Buducnostią, CSM Bukareszt IK Savehof. Trzymeczowe pakiety wstępu kosztują od 35 do 150 złotych (karnet VIP).