Ekstraklasa: typy i kursy na sezon 2021/2022

Ekstraklasa typy

Ekstraklasa 2021/2022 trwa w najlepsze. Jak zawsze narzekamy, ale i tak oglądamy. W tym tekście prezentujemy najnowsze typy na Ekstraklasę, kursy i analizy bukmacherskie. Zobacz, co przygotowaliśmy na nadchodzącą kolejkę PKO BP Ekstraklasy!

Odbierz najlepsze darmowe typy Ekstraklasa 2021/2022 

W poniższej tabeli zgromadziliśmy najciekawsze propozycje dotyczące rywalizacji na polskich boiskach. Kto będzie mistrzem? Kto pożegna się z ligą? Który zawodnik zdobędzie tytuł króla strzelców? To tylko część z wielu pytań, które pojawiają się w głowach kibiców, jakich przyciąga PKO BP Ekstraklasa. Typy prezentowane poniżej są aktualne. Dlatego też mamy dla Ciebie nie tylko długoterminowe prognozy, ale także kilka nadchodzących spotkań. Jeśli więc szukasz Ekstraklasa zakłady, porównaj kursy Ekstraklasa i obstawiaj do woli!

Typy na Ekstraklasę 2021/2022 Nasza prognoza i kursy* Bukmacher Obstawiaj
Zwycięzca ligi Lech Poznań – 2.50 STS Graj tutaj! >>
Spadek z ligi Górnik Łęczna – 1.30 STS Graj tutaj! >>
Radomiak – Piast Radomiak – 2.60 forBET Graj tutaj! >>
Zagłębie Lubin – Lech Lech – 1.70 Fortuna Graj tutaj! >>
Warta – Wisła Kraków Remis – 3.05 LVBET Graj tutaj! >>

*Pamiętaj, że podane w tabeli kursy Ekstraklasa mogą ulec zmianie. Dlatego zawsze przed tym, jak wyślesz na PKO BP Ekstraklasę zakłady, dokładnie porównaj kursy i oferty wszystkich rekomendowanych przez nas zakładów bukmacherskich.

Zakłady warte uwagi, czyli co grać na Ekstraklasę?

Zwycięzca ligi: Lech Poznań po kursie 2.50 w STS

Stawiamy, że Lech Poznań uświetni swoją rocznicę powstania zdobyciem Mistrzostwa Polski. “Kolejorz” świetnie rozpoczął sezon i wciąż jest na fotelu lidera. Przewaga nad największym rywalem – Legią Warszawa jest już kolosalnie duża.

Spadek z ligi: Górnik Łęczna po kursie 1.30 w STS

Murowanym faworytem bukmacherów na tym etapie do spadku jest Górnik Łęczna. To nie może dziwić, bowiem Górnik zamyka tabelę. Nie widać poprawy w grze Górnika i nadziei, że wydostanie się on ze strefy spadkowej.

Radomiak – Piast: 1 po kursie 2.60 w forBET

PKO Ekstraklasa typy to także przewidywania na poszczególne mecze. W najbliższej kolejce stawiamy między innymi na zwycięstwo Radomiaka Radom z Piastem Gliwice. Radomianie zadziwiają całą piłkarską Polskę. Są tuż za ligowym podium, a po serii pięciu zwycięstw z rzędu, powinni wygrać także z Piastem.

Zagłębie Lubin – Lech: 2 po kursie 1.70 w Fortunie

W najbliższej kolejce PKO Ekstraklasy wybieramy także spotkanie Zagłębie Lubin – Lech Poznań. Naszym zdaniem rozpędzony Kolejorz odniesie kolejną wygraną, po zwycięstwie w Derbach Poznania nad Wartą. Skorża zażegnał już krótki kryzys i Lech znów wygrywa, jak na zawołanie.

Warta Poznań – Wisła Kraków – X po kursie 3.05 LVBET

Warta jest w dole tabeli, a Wisła tuż nad strefą spadkową. Obie ekipy grają ostatnio w kratkę i więcej remisują oraz przegrywają, niż wygrywają. Naszym zdaniem jest to klasyczne spotkanie, w którym po niezłym kursie można zaryzykować zakłady na remis.

Ekstraklasa kursy 2021

Inne rodzaje zakładów na Ekstraklasę

TOP 3 Ekstraklasy

Klasyczny zakład polegający na wytypowaniu najlepszej trójki rozgrywek. STS przygotował w swojej ofercie możliwość postawienia na czołowe drużyny w kraju. Najmniejsze kursy bukmacher przewidział na tercet Legia-Lech-Raków. Tuż za wymienionymi drużynami znajdują się Piast, Pogoń i Lechia. Dość przewidywalne propozycje nie mogą dziwić. O ile w trwającym sezonie PKO BP Ekstraklasy 2021/2022 nie pojawi się jakiś czarny koń, to właśnie te uznane marki powinny rozdawać karty w lidze. Najwięcej do udowodnienia mają poznaniacy, którzy na 100 lecie kluby chcą zdobyć Mistrzostwo Polski.

Ekstraklasa – Head to Head

H2H, czyli zakład na bezpośrednią konkurencję dwóch uczestników zdarzenia. W opisywanym przykładzie mowa o drużynach Ekstraklasy. Największy gracz na rynku bukmacherskim, czyli STS, proponuje zakład typu “kto lepszy?” pomiędzy Legią Warszawa a resztą ligi, polegający na wskazaniu czy Legia czy też któryś z pozostałych zespołów znajdzie się wyżej w tabeli. W gruncie rzeczy zakład sprowadza się do zadania sobie pytania o to, czy którykolwiek zespół z reszty stawki stać na zdetronizowanie mistrzów kraju.

Ekstraklasa – górna połowa

Jak wskazuje sama nazwa zakładu, należy wytypować, jakie zespoły powinny się znaleźć w pierwszej dziewiątce ligi. Jeszcze jakiś czas temu nazwalibyśmy to grupą mistrzowską, ale ten format nie przyjął się najlepiej nad Wisłą, więc władze związkowe powróciły do dobrze znanego systemu każdy z każdym, tyle że w lidze znajdzie się 18, a nie jak wcześniej, 16 zespołów. Jeśli wydaje Ci się, że wytypowanie tej lepszej połowy Ekstraklasy jest łatwe, to warto przypomnieć takie niespodzianki jak piąta pozycja Warty Poznań z zeszłego sezonu czy wicemistrzostwo dla Rakowa Częstochowa.

Ekstraklasa – utrzymanie

Ciekawy zakład, w którym możesz pokusić się o wskazanie drużyn, które zachowają ligowy byt. To ciekawa opcja pod kątem oceniania szans beniaminków bądź zespołów walczących o utrzymanie w poprzednim sezonie. Niezbędne w tego rodzaju zakładach jest skuteczne ocenienie potencjału kadrowego (warto brać pod uwagę obszerność kadry), poczynionych ruchów transferowych i terminarza rozgrywek. Liga jest swoistym maratonem i oczywiście po drodze może się wydarzyć wiele nietypowych zdarzeń, takich jak długotrwałe kontuzje kluczowych zawodników. Czasem potrzeba też trochę szczęścia.  STS nie proponuje nawet kursu na utrzymanie Legii i Lecha, co też świadczy o podejściu bukmachera do potentatów na krajowym podwórku.

Ostatnie miejsce w tabeli

W pewien sposób jest to upokarzający zakład, bo przecież nikomu nie można życzyć spadku. Poza tym do I ligi spadną trzy najsłabsze zespoły, więc w porównaniu do sezonu 2021/2022 to grono powiększy się o dwie pechowe ekipy. Bukmacherzy widzą w roli czerwonej latarni ligi Górnik Łęczna, ale pamiętajmy, że podobne przewidywania towarzyszyły mieleckiej Stali, gdy ta zaczynała przygodę z najwyższą klasą rozgrywkową. O tym, jak złudne były to prognozy, pokazała gra podopiecznych Piotra Tworka. Wielu wręcz zobaczyło w trenerze kandydata na nowego selekcjonera. Historia lubi zataczać koło, więc być może również łęcznianie sprawią nie lada niespodziankę.

Gdzie warto obstawiać Ekstraklasę 2021/22? Najlepsi bukmacherzy na PKO BP Ekstraklasę

 • Betclic
 • forBET
 • Fuksiarz
 • STS
 • Superbet

Specjalnie dla naszych czytelników prześledziliśmy kursy i typy Ekstraklasa na trwające rozgrywki w największych zakładach bukmacherskich w kraju. Pod lupę wzięliśmy po pięć drużyn z najniższymi kursami w kategoriach “Zwycięzca ligi” oraz “Spadek z ligi”.

Kursy na zwycięzcę ligi (oryginalny zapis drużyn ze strony danego bukmachera):

 • Betclic: 1.40 – Legia Warszawa, 6.00 – Lech Poznań, 12.50 – Raków Częstochowa, 20.00 – Piast Gliwice, 25.00 – Pogoń Szczecin
 • forBET: 1.55 – Legia Warszawa, 5.00 – Lech Poznań, 8.50 – RKS Raków Częstochowa, 20.00 – Pogoń Szczecin, 20.00 – Piast Gliwice
 • Fuksiarz: 1.40 – Legia Warszawa, 6.00 – Lech Poznań, 12.00 – Raków Częstochowa, 20.00 – Piast Gliwice, 25.00 – Pogoń Szczecin
 • LV BET: 1.35 – Legia Warszawa, 6.50 – Lech Poznań, 7.50 – Raków Częstochowa, 21.00 – Pogoń Szczecin, 30.00 – Piast Gliwice
 • STS: 1.40 – Legia Warszawa, 6.00 – Lech Poznań, 12.50 – Raków Częstochowa, 20.00 – Piast Gliwice, 25.00 – Pogoń Szczecin

Kursy na spadkowiczów:

 • Betclic: 1.50 – Górnik Łęczna, 2.50 – Warta Poznań, 2.75 – Radomiak Radom, 2.75 – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, 3.75 – Stal Mielec
 • forBET: 1.50 – Górnik Łęczna, 2.40 – Radomiak Radom, 2.65 – Termalica Nieciecza, 3.00 – Warta Poznań, 3.25 – Stal Mielec
 • Fuksiarz: 1.50 – Górnik Łęczna, 2.50 – Warta Poznań, 2.75 – Radomiak Radom, 2.75 – Termalica Nieciecza, 3.75 – Stal Mielec
 • LV BET: 1.40 – Górnik Łęczna, 2.20 – Radomiak Radom, 2.75 – Warta Poznań, 3.00 – Stal Mielec, 3.50 – Termalica Bruk-Bet Nieciecza
 • STS: 1.50 – Górnik Łęczna, 2.50 – Warta Poznań, 2.75 – Radomiak Radom, 2.75 – Termalica Nieciecza, 3.75 – Stal Mielec

Pogon Szczecin

Podsumowanie, czyli kto będzie mistrzem Polski, a kto pechowcem wg bukmacherów?

Jeśli spojrzeć na wysokość kursów, to najlepiej prezentują się te zaproponowane przez LV BET, ale reszta buków nie pozostaje znacząco w tyle. Aby móc ocenić, kto jest wyraźnym faworytem bukmacherów do mistrzostwa, a kto pretenduje do spadku, przyznaliśmy za poszczególne pozycje w zestawieniu punkty. Kolejno od 5 za najniższy kurs do 1 za najwyższy. W przypadku, gdy dane zespoły zajęły określone miejsce ex aequo, otrzymały tę samą liczbę “oczek”. W ten sposób ranking potencjalnych mistrzów i spadkowiczów prezentuje się następująco:

Kandydaci do mistrzostwa według bukmacherów:

 • 25 pkt. – Legia Warszawa,
 • 20 pkt. – Lech Poznań,
 • 15 pkt. – Raków Częstochowa,
 • 9 pkt. – Piast Gliwice,
 • 7 pkt. – Pogoń Szczecin.

Kandydaci do spadku według bukmacherów:

 • 25 pkt. – Górnik Łęczna,
 • 17 pkt. – Warta Poznań,
 • 17 pkt. – Radomiak Radom,
 • 13 pkt. – Termalica Bruk-Bet Nieciecza,
 • 7 pkt. – Stal Mielec.

Legia Warszawa i Górnik Łęczna

Gołym okiem zauważalne jest, że w trwającym sezonie w centrum uwagi znajdują się Legia Warszawa i Górnik Łęczna. Bukmacherskie przewidywania wskazują, że te drużyny znajdą się na krańcach tabeli. Bez dwóch zdań Typy Ekstraklasa nie są proste, jeśli znów staniemy się świadkami niespodzianek, tak jak miało to miejsce w ostatnich miesiącach przed rozpoczęciem EURO 2021. Spójrzmy, kto znajduje się w gronie faworytów.

Legioniści już wzmocnili się zawodnikami z doświadczeniem w europucharach, trzeba tu wymienić Mahira Emreliego, Josue czy Mattiasa Johanssona. Jeśli nowe nabytki wkomponują się w drużynę i zrozumieją zamysł taktyczny Czesława Michniewicza, wówczas rzeczywiście Legia powinna być nie do zatrzymania. Głównym faworytem, tyle że do pomieszania szyków mistrzowi z Łazienkowskiej jest poznańska Lokomotywa. Strata Tymoteusza Puchacza czy Jakuba Modera nie musi być bolesna. Lech potrafił się w ostatnich latach uporać z brakiem Jana Bednarka, Artjomsa Rudnevsa, Semira Stilicia czy Roberta Lewandowskiego. Rywalizacja warszawsko-poznańska zostanie powiększona o kolejny rozdział. Wiele wskazuje na to, że tym razem obie drużyny będzie dzieliło mniej niż 27 punktów i dziewięć miejsc w tabeli.

Raków Częstochowa

Ogromnym znakiem zapytania jest dziś dyspozycja Rakowa Częstochowa. Kapitalny sezon zwieńczony Pucharem i wicemistrzostwem Polski będzie niezwykle trudno powtórzyć. Zespół został wzmocniony n.in. Vladanem Kovaceviciem, Maciejem Wiluszem i Milanem Rundiciem. Jeszcze do niedawna trener częstochowian narzekał na brak młodych, zdolnych zawodników, którzy w naturalny sposób powinni zasilić szeregi pierwszej drużyny po przygodzie z akademią.

Obserwujemy drugą drużynę i w obecnej chwili nie ma w niej zawodników, którzy mogliby nas zasilić. Trzeba więc będzie posiłkować się transferami zewnętrznymi, jeżeli w ogóle będą takie możliwości – tłumaczył opiekun czerwono-niebieskich jeszcze w maju tego roku na łamach portalu Weszło Junior.

W walce o kolejną rundę nie pomoże Kamil Piątkowski, dziś już kadrowicz i zawodnik FC Salzburga. Tak w Poznaniu, jak i w Częstochowie musieli wymyśleć sposób na godne zastąpienie czołowych postaci z zeszłego sezonu.

Piast Gliwice i Pogoń Szczecin

Piast Gliwice i Pogoń Szczecin to kolejni faworyci do namieszania w czubie tabeli. Drużyna Waldemara Fornalika trzyma równy, solidny poziom od momentu zdobycia mistrzostwa w sezonie 2018/2019. Choć drużynie zdarzały się spektakularne serie bez wygranego meczu u progu ostatniej kampanii to zawsze potrafiła się podnieść, a trener Fornalik udowadniał na nowo, że wspomniane mistrzostwo nie było dziełem przypadku. W Gliwicach nie zobaczymy już kochanego przez kibiców Gerarda Badii.

Hiszpan wrócił w rodzinne strony i tym samym dobiegła końca jego siedmioletnia przygoda z Górnym Śląskiem. – Chciałem bardzo podziękować Piastowi, bo po jego stronie była wola, by współpracować dłużej, ale decyzja należała do mnie – mówił filigranowy Hiszpan, podkreślając, że otrzymał wiele wsparcia nie tylko od klubu, ale też od samych mieszkańców miasta. W Szczecinie nastroje wyglądają podobnie po odejściu Adama Frączczaka. Zawodnik, którego losem żyła cała Polska (wygrał walkę z choroba nowotworową) będzie kontynuował karierę w Koronie Kielce. W Szczecinie liczą na kolejny przebłysk geniuszu Kosty Runjaicia i dobrą dyspozycję nabytków pokroju znanego z krakowskiej Wisły Jeana Carlosa Silvy.

Górnik Łęczna

Wśród kandydatów do spadku najczęściej wymieniany jest Górnik Łęczna pod batutą powracającego do Ekstraklasy trenera Kamila Kieresia. Zielono-czarni pożegnali już kilku zawodników, którzy dołożyli swoje cegiełki pod awans drużyny do elity. Górników opuścili Igor Korczakowski, Aron Stasiak, Kamil Rozmus i Karol Struski. Bez wątpienia drużynie przyda się zaciąg kilku graczy, którzy posmakowali już Ekstraklasy, tak by cała drużyna – nomen omen – nie obeszła się smakiem i nie pożegnała z ligą zbyt szybko.

Warta Poznań i Radomiak Radom

Drugą i trzecią lokatę w naszym zestawieniu kandydatów do spadku zajęły Warta Poznań i Radomiak Radom. Wydaje się, że piłkarze piątej siły w lidze nie powinni drżeć o ligowy byt. Jednak gdzie nie spojrzeć, typy ekstraklasa wskazują, że podopieczni Piotra Tworka przypłacą udane miesiące z ostatniej kampanii walką o życie w kolejnej odsłonie zmagań. Jednak aby ten scenariusz się nie ziścił, w klubie popracowano nad wzmocnieniami. Do kadry dołączył belgijski napadzior Milan Corryn. 22-latek zaliczył sporo występów w kadrach młodzieżowych Czerwonych Diabłów. Łącznie w młodzieżówkach (od U-15 do U-19) rozegrał aż 37 meczów i zdobył cztery gole. Poza tym zawodnik jest wychowankiem Anderlechtu Bruksela, choć ostatnio terminował w słowackim Trenczynie.

W Radomiu również było międzynarodowo, tyle że głównie po stronie ubytków. Mamadu Cande odszedł do portugalskiego Estrela de Amadora, Rok Sirk zasilił słoweński Maribor, a Raphael Rossi wzmocnił szwajcarski FC Sion. Nową twarzą jest z kolei Luis Miguel Machado. Pomocnik z Portugalii trafił do Radomia z indyjskiego North East United FC. Wcześniej przez wiele lat reprezentował rodzime kluby – Feirense, Tondelę i Freamundę. Czy będzie to strzał w dziesiątkę i realne wzmocnienie drużyny Dariusza Banasika? Jeśli sam szkoleniowiec bywa już nazywany przez fanów Radomiaka Generałem to być może wyciśnie to, co najlepsze z Portugalczyka. Zarówno łęcznianie, jak i radomianie mają przed sobą ogromne wyzwanie.

Stal Mielec

W nieco lepszym położeniu wydaje się być Stal Mielec. Doświadczenie nabyte po powrocie do Ekstraklasy powinno zaprocentować w trudnych momentach, ale wciąż pozostaje pytanie, czy aby na pewno to wystarczy do zachowania miejsca wśród najlepszych w kraju. Do Mielca zawitał dysponujący atomowym strzałem Marcin Budziński, zaś z zespołem pożegnali się między innymi Andreja Prokić i Petteri Forsell. Wiele może zależeć od stabilności na stołku trenerskim. Jeśli drużyna uniknie perturbacji znanych z powrotu do elity, to powinno jej to wyjść wyłącznie na dobre. Ogromne nadzieje na stabilność również w Niecieczy. Najciekawszym nabytkiem Słoni jest na tę chwilę rosły defensor z Serbii – Nemanja Tekijaski.

Sprowadzono także Adama Hlouska, dobrze znanego polskim kibiców z występów przy Łazienkowskiej. Na przełomie czerwca i lipca pojawiły się niepokojące sygnały, że pozycja szkoleniowca drużyny jest zagrożona, ale szybko zostało to zdementowane przez władze klubu. – Wierzymy w trenera Mariusza Lewandowskiego. Ma zapewnioną stabilność pracy. Współpracujemy dalej i mierzymy wysoko – mówił w wywiadzie dla telewizji klubowej dyrektor sportowy Bruk-Bet Termalici, Krzysztof Witkowski.

Jakich zawodników warto obserwować w trwającym sezonie?

Mahir Emreli (Legia Warszawa/Azerbejdżan/napastnik) – 26 meczów i 4 gole w kadrze A

Nowy nabytek Wojskowych imponował formą w sparingach. W meczu z austriackim SK Bischofshofen (17 czerwca) zdobył hat-tricka w ciągu ledwie 29. minut. Ledwie tydzień później jego bramka przyczyniła się do remisu w meczu z wymagającym Krasnodarem (1:1). Zawodnik urodzony w Baku mierzy aż 188 cm wzrostu, więc warunkami fizycznymi przypomina superstrzelca Legii, Tomasa Pekharta. Emreli niemal całą karierę spędził w Qarabagu, gdzie w 185. meczach zdobył 67 goli i dołożył 24 asysty. Ma za sobą występy w Lidze Mistrzów, Lidze Europy i reprezentacji. To wciąż stosunkowo młody zawodnik, ma na karku dopiero 24 lata, więc może dać Legii nie tylko bramki, ale też przyzwoite pieniądze z możliwego transferu.

Szymon Czyż (Warta Poznań/pomocnik) – 1 mecz w kadrze U-21

Nawet mimo tego, że Czyż jest młodziutkim zawodnikiem transfer z Lazio Rzym do Warty Poznań musi robić wrażenie. A pamiętać należy, że 19-latek ma za sobą debiut w Lidze Mistrzów. 28 października 2020 roku wystąpił w meczu wyjazdowym przeciwko Clube Brugge. Przebywał na boisku przez 22. minuty, zarobił żółtą kartkę, ale czy może to przesłonić występ u boku Pepe Reiny, Sergeja Milinkovicia-Savicia czy Joaquina Correa'y? Czyż występował już w młodzieżowej drużynie Lecha Poznań (U-19), ale chciał rozwijać się we Włoszech.

Teraz znów pojawi się w Poznaniu. Podpisał 3-letni kontrakt i choć dziś jest wyceniany na 300 tys. euro, to Warta może się okazać dla niego doskonałym miejscem do promocji, a wtedy… z pewnością znajdzie się zespół zdolny wyłożyć o wiele więcej. – Nie miałem problemu z wyborem klubu. Przychodzę tutaj, żeby dać coś od siebie i pomóc drużynie w powtórzeniu lub zrobieniu lepszego wyniku niż w ostatnim sezonie – przyznaje bez oporów ambitny młodzian.

Marko Kolar (Wisła Płock/Chorwacja/napastnik) – 7 meczów i 1 gol w kadrze U-21

Zawodnik, który najlepszy okres w karierze spędził w Wiśle, tyle że tej z Krakowa. W sezonie 2018/2019 w 26. spotkaniach zdobył 11 bramek i wiadomo było, że nie uda się go zbyt długo utrzymać przy Reymonta. Potem chciał się sprawdzić za granicą. Jednak pobyt w holenderskim Emmen ciężko zaliczyć do udanych. W ciągu dwóch lat zagrał 37 razy, trafiając do siatki pięciokrotnie i zaliczając tyle samo ostatnich podań. Przez chwilę wylądował nawet w zespole U-21, a przecież młodzieniaszkiem już nie jest. Wchodzi w najlepszy piłkarsko wiek, bo ma już za sobą 26 wiosen. W Grodzie Kraka imponował nie tylko skutecznością, ale też techniką. Jego bramki były nagradzane statuetkami EkstraGol dla najładniejszego trafienia w danej kolejce. Po powrocie do Polski z pewnością żaden kibic nie obraziłby się na kolejny popis kunsztu Chorwata. W dobrej formie i zaległości treningowych powinien dodawać lidze kolorytu.

Barry Douglas (Lech Poznań/Szkocja/obrońca) – 1 mecz w kadrze A

Dobry duch mistrzowskiego Lecha z sezonu 2014/2015. Powrócił po pięciu latach, by dopisać kolejny mistrzowski tytuł do swojego CV. W międzyczasie zdołał wywalczyć Puchar Turcji z Konyasporem i zaprezentował się z dobrej strony w Anglii (Wolverhampton, Leeds, a ostatnio Blackburn). Douglas to pan-asysta. W całej karierze zaliczył ich już 65, w samym tylko Lechu aż 21. Ma doskonale ułożoną lewą stopę, dzięki czemu doskonale wgrywa piłki z rzutów rożnych i wolnych, ale potrafi też kąśliwie uderzyć z dystansu. Nie udało mu się spełnić w kadrze narodowej, ale 61 występów w Premier League i ponad 100 na jej zapleczu z pewnością wstydu nie przynosi. To jeden z najciekawszych powrotów do Ekstraklasy ostatnich lat.

pko ekstraklasa

Najczęściej pojawiające się pytania o zakłady na PKO BP Ekstraklasę

Kto jest faworytem bukmacherów do mistrzostwa?

Pupilem bukmacherów jest warszawska Legia, a w czołówce znajdują się także Lech i nieobliczalny Raków.

Kto spadnie z ekstraklasy 2021?

Zdania są podzielone, ale jak twierdzą zakłady bukmacherskie ekstraklasa może przerosnąć beniaminków.

Gdzie mogę sprawdzić terminarz ekstraklasy 2021/2022?

Polecamy oficjalną stronę rozgrywek. Prócz terminarza znajdziesz tam aktualności, statystyki i ciekawostki.

Jak wybierać najciekawsze zakłady z oferty bukmacherów?

Sprawdzaj nasze materiały, znajdziesz w nich najlepsze typy ekstraklasa 2021/2022.

Gdzie znaleźć sprawdzone typy ekstraklasa i pozostałe rozgrywki w Polsce?

Szukaj najlepszych porad w naszych tekstach. Bądź na bieżąco z naszymi podpowiedziami. Pamiętaj, że trwają nie tylko rozgrywki PKO Ekstraklasy, ale też Fortuna I ligi, eWinner II ligi oraz Fortuna Pucharu Polski. Zarówno PKO BP Ekstraklasa kursy i typy, jak i pozostałe ligi znajdziesz u nas.

Gdzie mogę obejrzeć mecze topowej futbolowej ligi nad Wisłą?

Mecze są transmitowane na antenie Canal+ oraz Telewizji Polskiej (TVP Sport). Przypominamy, że również zmagania polskich drużyn na europejskich boiskach można obejrzeć w TVP.

5 5 votes
Article Rating