Gwiazda Lacrosse zawita do Lublina!

Gwiazda Lacrosse zawita do Lublina!

Jedyny lubelski klub lacrosse organizuje obóz przygotowawczy dla wszystkich drużyn Polskiej Ligi Lacrosse. Dla tych, którzy nie wiedzą zbyt wiele o tej dyscyplinie, będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zapoznać się z tym mało popularnym sportem. Dodatkowego smaczku temu wydarzeniu dodaje fakt, że jednym z gości będzie gwiazda amerykańskiej ligi – Dan Britton.

Obóz odbędzie się w dniach 12-13 sierpnia, a jego głównym prowadzącym będzie wspomniany Dan Britton. Jest to zawodnik bardzo doświadczony, mający za sobą występy w najmocniejszej lidze na świecie. Przez kilka lat reprezentował profesjonalny zespół Baltimore Thunder. Na podkreślenie jego ogromnych umiejętności można dodać fakt, że uzyskał on miejsce w zespole złożonym z najlepszych zawodników amerykańskich rozgrywek. Od 2013 roku jednym z jego głównych celów jest promowanie lacrosse na całym świecie.

Wydarzenie rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 na boisku Szkoły Podstawowej numer 51 im. Jana Pawła II przy ulicy Bursztynowej 22 w Lublinie. Organizatorzy imprezy, czyli Ułani Lublin, zachęcają do wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym evencie.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.