Jedenasta porażka Arki

Indywidualne zwycięstwa Karoliny Lalak i Kamili Głodek nie wystarczyły tenisistkom stołowym Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arki Ryki w odniesieniu zwycięstwa nad AZS-em PWSZ Nysa. Drużyna z Lubelszczyzny przegrała we własnej hali 3:7. To jedenasta porażka zespołu Tadeusza Lamenta w sezonie 2015/2016 rozgrywek grupy południowej I ligi.

W sobotę drużynę z Ryk stać było tylko na trzy zwycięstwa. Karolina Lalak ograła Patrycję Paszek, a Kamila Głodek wygrała z Ksenią Włuczyńską. Lepszy od rywalek okazał się także debel Karolina Lalak – Natalia Cięszczyk. W żadnym pojedynku triumfu nie odniosła za to Gabriela Sienkiewicz. Ekipa z Lubelszczyzny przegrała to spotkanie 3:7.

Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki okazję do rehabilitacji dostanie 14 maja, kiedy to w ostatnim meczu bieżącej kampanii zmierzy się u siebie z MLKS-em UKS Śnieżnik Stronie Śląskie.

Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki – Klub AZS PWSZ Nysa 3:7

Mecz po meczu:
Karolina Lalak – Natalia Michorczyk 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 7:11)
Natalia Cięszczyk – Patrycja Paszek 2:3 (11:4, 11:9, 9:11, 9:11, 9:11)
Karolina Lalak – Patrycja Paszek 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
Natalia Cięszczyk – Natalia Michorczyk 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 9:11)
Gabriela Sienkiewicz – Ksenia Włuczyńska 1:3 (10:12, 11:5, 9:11, 4:11)
Kamila Głodek – Daria Dudzińska 0:3 (5:11, 4:11, 5:11)
Gabriela Sienkiewicz – Daria Dudzińska 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
Kamila Głodek – Ksenia Włuczyńska 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 13:11
Karolina Lalak / Natalia Cięszczyk – Natalia Michorczyk / Daria Dudzińska 3:2 (11:9, 6:11, 11:6, 10:12, 11:2)
Kamila Głodek / Gabriela Sienkiewicz – Ksenia Włuczyńska / Patrycja Paszek 1:3 (7:11, 11:4, 3:11, 7:11).