Kacper Kędra najlepszym siatkarzem rundy zasadniczej III ligi!

Przyjmujący Cisów Nałęczów – Kacper Kędra – został wybrany najlepszym siatkarzem rundy zasadniczej III ligi według czytelników portalu Lubsport!

Przypomnijmy, że wybory na najlepszego siatkarza rundy zasadniczej III ligi trwały od 5 lutego. Nominowanych zawodników wybierali ci, którzy znają ich najlepiej – klubowi trenerzy*. Przedstawiciel każdego klubu został poproszony o wskazanie jednego siatkarza ze swojego zespołu, który jego zdaniem zasłużył na miano najlepszego zawodnika rundy zasadniczej.

* Jedyny wyjątek stanowi Tempo Chełm, gdzie w imieniu drużyny najlepszego zawodnika wytypował rozgrywający – Gabriel Wlaź.

Ostatecznie statuetka dla najlepszego siatkarza rundy zasadniczej III ligi trafi w ręce przyjmującego Cisów NałęczówKacpra Kędry. 18-latek o zaledwie dwa głosy wyprzedził rozgrywającego UKS IFLO Kosmet-Hurt Biała PodlaskaRafała Celejewskiego.

Młody chłopak, który ma przed sobą jeszcze rok grania w juniorach. Od początku sezonu gra bardzo stabilnie i nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Zawodnik z perspektywami, potrafi dobrze przyjmować, zagrywać, jak i atakować – chwali podopiecznego Przemysław Chrościcki, trener Cisów, który wybrał Kędrę najlepszym zawodnikiem swojej drużyny w rundzie zasadniczej sezonu 2015/2016 i nominował go do udziału w naszym plebiscycie.

W imieniu redakcji LUBSPORT.PL na ręce Kacpra Kędry składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w karierze siatkarskiej! W niedługim czasie przyjmujący nałęczowian otrzyma od nas specjalną statuetkę.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA WYBORÓW NA NAJLEPSZEGO SIATKARZA RUNDY ZASADNICZEJ SEZONU 2015/2016 W III LIDZE

1. Kacper Kędra (LKS Cisy Nałęczów) – 872 głosy
2. Rafał Celejewski (UKS IFLO Kosmet-Hurt Biała Podlaska) – 870 głosów
3. Przemysław Rajzyngier (MKS Kraśnik) – 357 głosów
4. Patryk Węziński (GKS Kresy Dołhobyczów) – 180 głosów
5. Wojciech Kosiński (UKS Tempo Chełm) – 135 głosów
6. Łukasz Mazur (LHS UKS III LO Zamość) – 65 głosów
7. Adrian Kotarski (KS Zakład Karny Biała Podlaska) – 32 głosy.

Łącznie odnotowano 2511 głosów.