Kiedy gra Świątek następny mecz? Wiadomo z kim zagra Polka

Po olbrzymim sukcesie na US Open 2022, wszyscy zastanawiają się, kiedy gra Iga Świątek następny turniej. Kiedy znów będziemy mogli podziwiać zdobywczynie trzech wielkoszlemowych tytułów na korcie? Znamy już odpowiedź.

kiedy gra Świątek

Kiedy gra Iga Świątek? Ostrawa następnym turniejem

Iga Świątek nie pojawi się już na tenisowych kortach we wrześniu. Polka zaplanowała sobie nieco odpoczynku po fantastycznym US Open 2022, czemu zresztą nie można się dziwić. Wiemy jednak, kiedy gra Świątek swój następny turniej. Będzie nim impreza w Ostrawie.

WTA 500 Agel Open w Ostrawie to niezwykle dynamicznie rozwijający się turniej, który przyciąga coraz większe gwiazdy kobiecego tenisa, o czym świadczy także fakt, że zagra Iga Świątek. Impreza nieopodal polsko-czeskiej granicy odbędzie się w dniach 3-9 października 2022 roku.

Wiesz już kiedy gra Świątek, a kto oprócz Polki wystąpi na zapowiadanym turnieju w Ostrawie? Będą to tak wspaniałe zawodniczki, jak między innymi Kontaveit, Sakkari, Badosa, Raducanu, Pliskova, Krejcikova, Keys oraz Rybakina, a więc niemal cała śmietanka kobiecego tenisa ziemnego.

Następny mecz Świątek, kiedy i z kim gra?

Iga Świątek otrzymała wolny los w pierwszej rundzie turnieju WTA w Ostrawie. W drugiej zagra z Chinką Zhang bądź kwalifikantką. Mecz zostanie rozegrany prawdopodobnie 5 października 2022 roku. O szczegółach poinformujemy na naszej stronie.