Kresy Dołhobyczów kompletują kadrę

Kresy Dołhobyczów kompletują kadrę na nowy sezon. Większość zawodników, którzy reprezentowali barwy klubu w poprzednim sezonie, zadeklarowało swoją dalszą grę w III-ligowcu. Do ekipy mają dołączyć też nowi siatkarze.

Na tę chwilę w kadrze drużyny z Dołhobyczowa znajduje się dziewięciu zawodników. Wśród nich są “Kresowiacy” – Piotr Kusy, Wojciech Kawka, Filip Filipczuk, Tomasz Bukowski, Tomasz Wojnar, Michał Steciuk, Patryk Węziński, Rafał Klajne i Grzegorz Barczuk. W klubie planowane są też wzmocnienia siatkarzami z innych ekip.

Od środy (2 września) podopieczni Grzegorza Barczuka rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. – Zaczynamy od treningów trzy razy w tygodniu, a od połowy września planujemy jeszcze tygodniowy obóz – mówi Michał Steciuk, prezes Kresów.

Trener Barczuk jest w trakcie dopinania planu sparingowego. Wiadomo, że pod koniec września drużyna weźmie udział w turnieju w Dołhobyczowie, który ma sprawdzić siłę drużyny przed startem rozgrywek. Wiadomo, że w imprezie wystartują cztery zespoły. – Zapraszamy drużyny z III ligi. Myślę, że przyjedzie Tempo Chełm, chcemy też zaprosić drużynę z Zamościa, która w tym roku zgłosiła się do rozgrywek trzecioligowych i jeszcze jeden zespół, ale na razie nie wiemy jaki – kończy Steciuk.