Liga Narodów 2022: gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski i nie tylko?

Liga Narodów 2022 gdzie oglądać mecze? Czy transmisje będą dostępne w telewizji i online? Odpowiadamy na często pojawiające się pytania.

Liga Narodów 2022 gdzie oglądać

Rusza Liga Narodów 2022, gdzie oglądać na żywo?

Czas na zmagania w ramach Ligi Narodów 2022! Polacy premierowy mecz rozegrają 1 czerwca o godzinie 18:00. Rywalem podopiecznych Czesława Michniewicza będzie reprezentacja Walii.

Liga Narodów 2022 transmisja z meczu Polaków dostępna będzie między innymi na TVP Sport, TVP 1, ale i Polsat Sport Premium 1. Jest więc dość szeroki wybór, wobec czego każdy powinien mieć możliwość obejrzenia biało-czerwonych w akcji.

Gdzie obejrzeć mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów?

Gdzie oglądać Ligę Narodów z Polakami w rolach głównych? Nie tylko pierwszy mecz z Walią dostępny będzie w Telewizji Polskiej. Na antenie TVP obejrzymy też inne spotkania biało-czerwonych. Dostęp do starć z udziałem naszej reprezentacji będą mieć też posiadacze Polsatu Sport Premium.

Gdzie obejrzeć pozostałe mecze Ligi Narodów?

Zastanawiasz się Liga Narodów 2022 gdzie oglądać inne spotkania? Mecze, w których nie zagrają Polacy, dostępne będą przede wszystkim na kanałach Polsat Sport Premium. Pojawi się więc szansa na śledzenie spotkań z udziałem pozostałych reprezentacji.

Czy będzie z Ligi Narodów 2022 transmisja online?

A gdzie oglądać Ligę Narodów w internecie? Są różne możliwości. Najwięcej spotkań zobaczysz na platformie Polsat Box Go.

Liga Narodów 2022 transmisja z meczów z udziałem biało-czerwonych pojawiać się będzie również na takich stronach jak sport.tvp.pl czy pilot.wp.pl.

0 0 votes
Article Rating