Liga rozpoczęta! Huragan pokonany na inaugurację

W ostatni dzień września sezon 2017/2018 w II lidze mężczyzn rozpoczęli siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski. Premierowy mecz nie do końca wyszedł ekipie z województwa lubelskiego, która pod wodzą nowego szkoleniowca przegrała 1:3 z KS Metro Warszawa.

KOMENTARZ TRENERA

Łukasz Wasąg: – Typowy mecz walki, zwłaszcza w pierwszym secie, którego przegraliśmy 30:32. Wygranie premierowej odsłony pewnie ustawiłoby nam to spotkanie. Druga partia toczyła się już pod nasze dyktando. Piotrek Milewski zrobił ogromną różnicę na zagrywce. W trzeciej odsłonie to gospodarze lepiej się zaprezentowali. W czwartym secie wydawać się mogło, że kontrolujemy przebieg spotkania, bo prowadziliśmy 23:20, a przegraliśmy go na przewagi. Myślę, że kluczowym momentem była zagrywka Pawła Mikołajczaka, byłego zawodnika PlusLigi. Trzeba przyznać, że zespół z Warszawy, to młoda i ciekawa ekipa, podparta doświadczonymi zawodnikami. Nasza gra była zadowalająca, ale to nie daje nam punktów.

W następnej kolejce Huragan Międzyrzec Podlaski będzie pauzować.

KS Metro Warszawa – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 3:1 (32:30, 15:25, 25:16, 27:25)

Huragan: Piotr Milewski, Patryk Brzostek, Rafał Ostapowicz, Sylwester Kasjaniuk, Bartosz Robert, Michał Jankowski, Grzegorz Kołodziej (libero) oraz Bartosz Matraszek, Maciej Bielecki, Patryk Sobieszczak, Michał Bielecki (libero).