LVBET Kod Promocyjny 2021 * BEST20 * – bonus aż do 2000 złotych

Zacznij grę z LVBET Kod Promocyjny, ważnym do końca: 2021. Otrzymasz najlepsze bonusy za rejestrację!

Zweryfikowana
3000
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
3353 zł w bonusach na start!
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

LVBET Kod Promocyjny 2021 * BEST20 *

LVBET bonus na start Szczegóły LVBET Kod Promocyjny
Bonusy depozytowe 3000 złotych na start BEST20
Cashback 333 złotych ubezpieczenia BEST20
Darmowy zakład bez depozytu 20 złotych BEST20

Jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym LVBET?

 • Kliknij powyższy odnośnik lub dowolny w tym tekście.
 • Wypełnij wymagane pola rejestracyjne.
 • Wpisz w LVBET kod promocyjny * BEST20 *.
 • Zaakceptuj regulamin.
 • Zaznacz “ptaszkiem” akceptację warunków bonusów.
 • Dokończ rejestrację.

LVBET Kod Promocyjny

LVBET bonus powitalny 100%: aż do 2000 złotych za 1. wpłatę

Teraz pozwól, że wyjaśnimy, dlaczego w LVBET kod promocyjny jest istotny. To proste. Dlatego, że nie ominie Cię w LVBET bonus, żaden bonus na start. U tego bukmachera masz możliwość rozpocząć obstawianie meczy z bonusami aż do 3353 złotych.

Pierwszy prezent, który odbierzesz to bonus reload 100% aż do 2000 złotych. Otrzymasz go za pierwszą, spełniającą warunki regulaminu wpłatę. Po przebrnięciu przez formularz rejestracyjny LVBET dokonaj 1. wpłaty na kwotę co najmniej 50 złotych. To kwalifikuje Cię do odebrania bonusu o równowartości depozytu – do max. 2 tysięcy.

Nie od razu jednak otrzymasz całą równowartość złożonego depozytu. Najpierw będzie to bonus o wartości 1% wpłaty. Będziesz mógł umieścić bonus na kuponie z mnożnikiem razy 100. W praktyce oznacza to dokładnie to samo, co równowartość wpłaty. Maksymalnie z tejże promocji możesz uzyskać 2000 złotych.

Trzeba również nadmienić, że kupon z mnożnikiem kursu, na którym możesz aktywować swój bonus ma określone przez LVBET zakłady bukmacherskie warunki. Kluczowe: musi to być kupon wielokrotny o ilości zdarzeń minimum 3. Poza tym: kurs każdego zdarzenia musi przekraczać 1.25, a kurs łączny wynieść minimum 2.50.

Wymagany obrót

Jeżeli wygrałeś kupon, to czeka Cię obrót bonusem. Przegrałeś? Niestety,ale bonus przepadnie. Nic się jednak nie przejmuj, bo LVBET ma jeszcze inne bonusy – w tym freebety.

Wymagany obrót bonusem powitalnym 100% do 2000 złotych prezentuje się następująco: 4x bonus po kursie min. 2.00. Do obrotu włączone zostały kupony SOLO i AKO. W przypadku zestawień wielokrotnych, kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy od 1.50.

LVBET bonus powitalny 50%: aż do 1000 złotych za 2. wpłatę

Premiowanyw LVBET jest i drugi depozyt. LVBET zakłady bukmacherskie dają tym razem szansę na 50% do 1000 złotych. Jak wciąż się nie zarejestrowałeś, zgarnij od nas do LVBET kod promocyjny i otwieraj konto, jeśli podobają Ci się takie bonusy.

Odebranie drugiego bonusu do LVBET jest lustrzanym odbiciem pierwszego bonusu na start. Poza tym, że w tym przypadku to nie 100% (mnożnik x100), a 50% (mnożnik x50). Reszta się nie zmienia. Możesz więc zobaczyć, jak to wygląda u góry. Ale dla Twojej pewności opiszmy cały proces jeszcze raz.

Minimalne warunki drugiego depozytu są identyczne jak pierwszego. Żeby odebrać bonus wpłać 50 złotych albo i więcej. Max. możesz dostać 1000 złotych za wpłatę w wysokości 2000 złotych lub wyższą. Na zarejestrowanym przez Ciebie koncie gracza pojawi się 1% bonusu od kwoty drugiego depozytu. I jak już się domyślasz:aktywujeszbonus na kuponie z mnożnikiem wygranej x50.

Warunki kuponu wyglądają znów tak samo jak przy pierwszym bonusie: minimum 3 mecze na kuponie o kursie łącznym 2.50 i kursie 1.25 na każdy mecz.

Wymagany obrót

Wygraną z kuponu bonusowego należy obrócić minimum trzy razy po kursie min. 2.00. W zdarzeniach wielokrotnych, każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.50.

lvbet aplikacja

Cashback w LVBET: aż do 333 złotych na start

Na stronie bukmacherskiej LVBET bonus na start to teraz także zakład bez ryzyka. Maksymalna wysokość cashbacku wynosi 333 złotych. Pamiętaj żeby dodać w LVBET kod promocyjny.

Min. kwota wpłaty jest niższa aniżeli te przy bonusach reload, ale ważne: żaden z bonusów wzajemnie się nie wyklucza. Możesz brać dwa bonusy od depozytów, cashback a dodatkowo od LVBET freebet, co daje nawet 3353 zł dodatkowego zastrzyku środków na start.

Wracając do zakładu bez ryzyka. Żeby go dostać wpłać minimum 25 zł na pierwszy depozyt. Cashback otrzymasz tylko na pierwszy kupon. I to pod warunkiem, że będzie przegrany. Jeżeli wygrasz, zwrot nie będzie obejmował już drugiego czy kolejnych kuponów. Żeby postawić zakład ubezpieczony zaznacz “ptaszkiem” ubezpieczenie na kuponie i pamiętaj, że minimalny kurs ubezpieczonego kuponu musi być nie niższy od 1.75 (SOLO lub AKO).

Wymagany obrót

Zwrotem należy obrócić jeden raz na kuponach z kursem 1.75 (SOLO lub AKO). Czyli: otrzymałeś 333 zł, obracasz 333 zł jeden raz i możesz wypłacać. I to na tyle.

Darmowy zakład bez depozytu od LVBET: 20 złotych

Bukmacherzy już wiedzą jak kusić graczy. Freebety lubi każdy i to nie ma znaczenia czy nowy w branży czy stary wyjadacz zakładów bukmacherskich. Nowym klientom w LVBET przysługuje 20 złotych bez depozytu. I jak tu narzekać, że LVBET kod promocyjny nie działa jak ma? Oj działa, działa. To właśnie kod promocyjny jest gwarantem tego, że na Twoje saldo wpadnie darmowy zakład 20 zł. Jeżeli nie podasz koduzapomnij o freebecie.

Musisz jeszcze dopełnić kilku małych formalności. Po rejestracji wyślij z adresu e-mail podanego przy zakładaniu konta wiadomość do działu promocji: [email protected] o tytule “bonus bez depozytu”. W ciągu max. 2 dni roboczych na Twoje konto wpadnie 20 złotych bez depozytu. Raz jeszcze przypominamy: w LVBET kod promocyjny jest konieczny by zgarnać freebet.

Darmowy zakład LVBET można zagrać jedynie na kuponie AKO z minimalnie 3 sekcjami. Wymagany kurs łączny kuponu to : 2.50 i 1.25 na każdą z sekcji.

Wymagany obrót

Wygraną z freebetu należy obrócić trzy razy. Na kursie SOLO 2.00 lub AKO 2.00 (każda sekcja 1.50). Wydaje się to nic trudnego. Zważyszy, że 20 złotych otrzymałeś lub dopiero otrzymasz bez depozytu.

Zakłady bez podatku

Kolejną promocją dla użytkowników serwisu LVBET poza bonusami na start są zakłady bez podatku. Do ich wysyłania niepotrzebny jest w LVBET kod promocyjny. Wystarczy zatem żebyś spełnił poniżej opisane warunki promocyjne.

Po otwarciu konta w LVBET równo przez 14 dni możesz grać bez podatku. Co to oznacza w praktyce? Wygrane wyższe o 14%. Bukmacher bierze na klatę obowiązek odprowadzenia podatku od wygranych. Ale powolutku. Żeby stawiać bez podatkumusisz zastosować się do nakreślonych przez LVBET zasad.

Przez 14 dni po rejestracji zakładami bez podatku będą wszystkie zakłady akumulowane o minimalnej ilości 3 zdarzeń i kursie całkowitym nie mniejszym niż 2.40.

LVBET bonus KOMBI BOOST

W serwisie LVBET do odwołania aktywna jest promocja “KOMBI BOOST”, która podnosi kursy na kuponach akumulowanych. Nic nie musisz klikać, żeby dołączyć do akcji. Po prostu spełnij warunki promocji i ciesz się szansą na wyższe wygrane.

Jakie są te warunki? Minimum 3 selekcje na kuponie akumulowanym i kurs każdej selekcji minimum1.25. Jeżeli zagrasz na więcej selekcji, otrzymasz jeszcze większy bonus.

 • 3 selekcje – bonus 3%
 • 4 selekcje – bonus 7%
 • 5 selekcji – bonus 10%
 • 6 selekcji – bonus 15%
 • 7 selekcji – bonus 20%
 • 8 selekcji – bonus 25%
 • 9 selekcji – bonus 30%
 • 10 selekcji – bonus 40%
 • 11 selekcji – bonus 50%
 • 12 selekcji – bonus 60%
 • 13 i więcej – bonus 75%

Do promocji zaliczane są wyłącznie zakłady sportowe – przedmeczowe oraz live.

Bezpieczny kupon 5+

W ofercie LVBET cashback dotyczy nie tylko bonusów powitalnych, ale po zwrot można sięgnąć też jako stały klient. I to co tydzień. Żeby odebrać najwyższe bonusy musisz podać w LVBET kod promocyjny, ale żeby dołączyć do tej promocji po prostu spełnić jej warunki.

Zagraj kupon z minimum 5 selekcjami. Jeśli tylko jedno wydarzenie “nie wejdzie” otrzymasz zwrot do 50 złotych. Promocja odnawia się co tydzień, a zwrot po spełnieniu warunków otrzymasz zawsze w poniedziałek.

Bonus za obrót

Specyficzne zakłady na Sporty Wirtualne także doczekały się bonusu. LVBET dopisze do konta gracza 20 złotych jeżeli w danym tygodniu zrobi on obrót min. 100 złotych na Sportach Wirtualnych. Bonus odnawia się co tydzień. A do obrotu zaliczają się kupony z kursem 1.50 lub wyższym.

Najczęstsze pytania o kod promocyjny LVBET

 • Jaki jest w LVBET kod promocyjny?

Kod znajdziesz w naszym tekście. Aktywny jest do końca tego roku.

 • Gdzie aktywować kod promocyjny?

Aktywuj go podczas rejestracji konta w okienku”kod promocyjny”.

 • Jaki otrzymam w LVBET bonus na start?

Aż do 3353 zł. Bonusy depozytowe do 3000 zł, cashback do 333 zł i darmowy zakład bez depozytu do 20 zł za kod promocyjny LVBET.

 • Jak wypłacić bonus od LVBET?

Należy wyrobić warunki obrotu. Każdy bonus posiada je inne, a o wszystkim przeczytasz w środku naszego tekstu.

 • Czy mogę założyć kilka kont i odebrać więcej bonusów?

Absolutnie nie. Możesz mieć tylko jedno konto. Jeśli założysz kilka, bukmacher może zablokować wszystkie z nich.

 • Do czego potrzebna jest weryfikacja tożsamości?

Do wypłaty wygranych.

 • Jaki jest minimalny depozyt?

Minimalna wpłata to 10 złotych. Do odebrania bonusu na start wpłać co najmniej 50 złotych.

 • Jak długo trwa wypłata wygranych?

Przeważnie kilkanaście minut, a max. kilka godzin. Minimalna wypłata to 25 złotych.

LVBET Kod promocyjny

Ocena zakładów bukmacherskich LVBET

Dostępne zakłady bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich LVBET dominują oferty zakładów na sport. Dostrzeżesz również dość ciekawy wybór zakładów na esport oraz Sporty Wirtualne.

W zakładach sportowych najczęściej przewijają się oferty na piłkę nożną, tenis, siatkówkę oraz koszykówkę. Wszystkie z nich są dość bogato naszpikowane rynkami bukmacherskimi. Przytoczyć można tutaj Premier League, Bundesligę, La Liga. Prawie w każdym meczu dostrzeżesz ponad 450 rynków.

Przed obstawieniem zapoznaj się jak funkcjonuje w LVBET kod promocyjny. Szczegółowe informacje znajdziesz na wstępie czytanego tekstu.

Doświadczenia użytkownika

Strona internetowa LVBET jest przyjazna użytkownikowi. Z łatwością i względnie szybko wyszukasz interesujące Cię zakłady, poczytasz o dostępnych bonusach oraz będziesz przemieszczał się po wszystkich możliwych zakamarkach tej witryny. Na samym początku przerazić może Ciebie nieco czarny design strony www, ale kolorystyka taka jest “przyjazna” oczom, przez co Twój wzrok nie męczy się.

Obsługa Klienta LVBET

Konsultanci LVBET dostępni są w dwóch miejscach: czat online oraz formularz kontaktowy e-mail. Bukmacher szczyci się, że odpowiada na czacie w przeciągu średnio 10 sekund. Z naszej obserwacji wynika, że rzeczywiściezazwyczaj odpowiedź konsultanta nie przekracza 1 minuty. Obsługa jest całodobowa przez siedem dni w tygodniu. I warto też docenić w tym miejscu wiedzę i wysoką kulturę osobistą operatorów czatu.

Metody płatności w LVBET

Czas na LVBET wpłaty i wypłaty. Co o nich wiemy dokładnie?

Depozyty

Wpłaty do LVBET są darmowe. Bukmacher nie pobiera dla siebie prowizji. Zanim jednak doładujesz konto po raz pierwszy poczytaj o ofercie LVBET kod promocyjny. Szkoda by jakiś bonus przepadł bezpowrotnie. Minimalny depozyt (przelewem online lub kartą) to 10 złotych.Wszystkie depozyty księgowane są natychmiastowo. A oto metody wpłat:

 • Przelewy online (PAYMENTICON, Dotpay, Tpay, Przelewy24, BLIK)
 • Karta płatnicza
 • Skrill
 • Paysafecard

Dla Skrilla i Paysafecard minimalna wpłata do LVBET to dopowiednio 40 złotych i 20 złotych.

Wypłaty

Wypłataz LVBET jest darmowa. Bukmacher nie pobiera dla siebie prowizji.Minimalna wypłata to 25 złotych. Wypłacać środki mogą wyłącznie zweryfikowani gracze (dokumentem tożsamości). Czas wypłaty jeżeli Twój bank wspiera system Rapid Pay to od 10 minut do 2 godzin. Jeżeli nie, to do 1-2 dni roboczych.

 • Przelewy online (Rapid Pay)

LVBET przetwarza płatności przez 7 dni w tygodniu (w godzinach 08:00 – 01:00).

lvbet bonus powitalny

LVBET na urządzeniach mobilnych – dobry bukmacher czy nie?

W LVBET aplikacja stoi na niezłym poziomie. Przede wszystkim możesz w niej otworzyć nowe konto i odebrać zaprezentowany przezLVBET kod promocyjny. Poza tym dostajesz na telefonie komórkowym dostęp do wszelakich zakładów przedmeczowych i na żywo. Możesz odbierać bonusy powitalne, dołączać do stałych promocji. Niewątpliwie ciekawymi funkcjami są: szybki zakład i powiadomienia push. W LVBET aplikacja dostępna jest do pobrania na Androidzie lub iPhone.

Plusy i minusy LVBET

Zalety LVBET Wady LVBET
Spory wybór zakładów Mało transmisji na żywo
Cztery bonusy na start (do 3353 zł z kodem) Minimalny depozyt to aż 10 zł
Błyskawiczne płatności Minimalna wypłata to aż 25 zł

Jakie mamy o LVBET opinie? Dobre, polecamy sprawdzić!

Przekonała Cię oferta LVBET? Kod promocyjny masz na wyciągnięcie dłoni. Wciąż się wahasz? Zapoznaj się z powyższymi plusami i minusami. Z naszej strony możemy powiedzieć, że to dobre zakłady bukmacherskie dla początkujących graczy. Spodobają ci się LVBET bonusy i liczne zakłady. Może za to brakować transmisji wideo bo jest ich jak na lekarstwo. Z innej strony powiemy wprost: żaden z bukmacherów nie jest idealny. Ciekawe jest też to, że LVBET ma ofertę dla graczy zza granicy. W tym celu powinieneś rozejrzeć się za kodem nazwanym LVBET bonus code.

3 najbardziej konkurencyjne dla LVBET zakłady bukmacherskie

Betclic

W Betclic możesz odebrać cashback na start do 550 zł z kodem promocyjnym. Bukmachera cechuje sporo zakładów, przyzwoita oferta transmisji wideo i częste zróżnicowane akcje promocyjne. Minusem jest brak sportów wirtualnych.

STS

STS ma bonus 100% do 1200 zł, ale ma też cashback i freebet na start. Poza tym to bukmacher, który najprężniej działa pod kątem transmisji wideo i promocji, które nigdy się nie kończą, a wręcz mamy wrażenie, że ich przybywa. Minusy? Można mieć wątpliwości co do niektórych kursów.

forBET

W forBET na start dostaniesz do 2000 zł, cashback 200 zł i jeszcze fajny mnożnik kursu bukmacherskiego, lecz nie uraczysz tutaj transmisji wideo. Poza tym bukmacher rewelacyjnie prezentuje się w zakładach na polskie rozgrywki piłki nożnej, siatkówki, handballa a nawet żużlu!

0 0 vote
Article Rating