MKS ma nowego prezesa, ale tylko przez miesiąc

Kiedy piłkarki ręczne – jak zapewnia trenerka Sabina Włodek – spokojnie przygotowują się do sezonu, z klubu najpierw odchodzi dotychczasowy prezes Michał Jastrzębski, a następnie zostaje powołany przez Radę Nadzorczą – nowy. Póki co jednak tylko na miesiąc…

Prezesem MKS-u Selgros Lublin przez najbliższy miesiąc będzie Dariusz Ochmiński. Ma on w tym czasie uporządkować sprawy spółki, zapewne głównie finansowe. To bowiem właśnie z tego powodu z funkcji zrezygnował Michał Jastrzębski.

Po 15. września, bo do tego dnia nowy prezes ma uporządkowywać sprawy spółki SPR, Rada Nadzorcza najprawdopodobniej wybierze stałego prezesa lub rozpisze konkurs na to stanowisko.

Jak zmiany w klubie oddziałują na zespół, który przygotowuje się do obrony mistrzowskiego tytułu? – Dopiero wróciłam z Bragi, więc trudno jest mi obecnie ustosunkować się do tych zmian, mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku. Natomiast póki co jeszcze nie spotkałam się z nowym prezesem – mówi Sabina Włodek, trenerka lubelskiego zespołu.