Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – zakłady i kursy

W związku z rezygnacją Paulo Sousy ruszyła już lawina spekulacji, kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski na zbliżające się baraże o Mistrzostwa Świata 2022. Wśród głównych kandydatów wymienia się Adama Nawałkę, Czesława Michniewicza, a w kuluarach przewija się również nazwisko Michała Probierza, z którym przecież Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezary Kulesza ma dobre relacje. Swoje zdanie mają też bukmacherzy. Można więc stawiać zakłady na nowego trenera Polaków.

Zakłady na nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Bukmacherzy nie próżnują. Jednym z tych, który oferuje zakłady na nowego trenera reprezentacji Polski jest STS. Sprawdź poniższe typy i kursy bukmacherskie. Wystarczy kliknąć w kurs, żeby przejść do postawienia zakładu.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – zakłady Kursy
Adam Nawałka 2.50
Czesław Michniewicz 3.50
Trener zagraniczny 5.00
Michał Probierz 7.50
Paulo Sousa (kontynuacja kadencji) 15.00
Jerzy Brzęczek 20.00
Jacek Magiera 20.00
Piotr Nowak 25.00
Marek Papszun 25.00
Marcin Dorna 50.o0

Kto będzie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Zakłady bukmacherskie wskazują na medialnych faworytów, a więc Adama Nawałkę i Czesława Michniewicza. Dość wysoko stoją też szanse “opcji zagranicznej”. W ofercie STS pojawiły się także zakłady na trenera reprezentacji Polski w postaci kontynuacji kadencji Paulo Sousy czy mimo wszystko dość abstrakcyjne nazwiska, jak Piotr Nowak, Marek Papszun czy Marcin Dorna.

Nowy trener reprezentacji Polski zakłady – co warto wziąć pod uwagę, zanim wyślesz swój typ?

nowy selekcjoner reprezentacji polski zakłady

Oczywiście wiele zależy od intuicji, bowiem zanim został wybrany Paulo Sousa, to początkowo dziennikarskie przecieki kierowały nas w zupełnie innym kierunku. Niemniej jednak warto śledzić doniesienia prasowe i je analizować, zanim wyślesz zakłady na nowego selekcjonera Polaków. Warto też wziąć pod uwagę krótki czas przygotowań i szybko biegnący czas na baraży. Może to sugerować, że Cezary Kulesza postawi na kogoś, kto kadrę zna od podszewki np. na Adama Nawałkę, który jest faworytem bukmacherów. Kiedy poznamy nazwisko nowego selekcjonera biało-czerwonych? Zapewne w najbliższych dniach.

5 3 votes
Article Rating