OMWL w zapasach kobiet (Wyniki)

OMWL w zapasach kobiet (Wyniki)

19 marca w Wierzbicy koło Chełma odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach kobiet. Do rywalizacji przystąpiło blisko sto czterdzieści zawodniczek. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami zmagań.

Głównym celem zawodów – oprócz wyłonienia najlepszych zapaśniczek w poszczególnych kategoriach wagowych i wiekowych – było sprawdzenie ich formy przed ogólnopolskimi i międzynarodowymi turniejami.

WYNIKI OTWARTYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W ZAPASACH KOBIET

Młodziczki

Kategoria wagowa 32 kg
1. Natia Gorczyca (Suples Wierzbica)
2. Aleksandra Szybista (Suples Wierzbica)
3. Nicola Studzińska (Suples Wierzbica)
Wiktoria Jaronek (AKS Piotrków Trybunalski)

Kategoria wagowa 34 kg
1. Kaja Korcz (Suples Wierzbica)
2. Ilona Dobrowolska (Suples Kraśnik)
3. Ewa Mazur (Suples Kraśnik)
Amelia Probek (Suples Kraśnik)

Kategoria wagowa 37 kg
1. Marta Gruszkiewicz (Suples Kraśnik)
2. Kinga Pudełko (Suples Wierzbica)
3. Klaudia Karwowska (Orzeł Zalesie)
Karolina Gryczon (Armaty Stoczek Łukowski)

Kategoria wagowa 40 kg
1. Nikoletta Szewczuk (AKS Piotrków Trybunalski)
2. Karolina Dubij (Suples Wierzbica)
3. Dominika Buss (Sokół Lublin)
Urszula Piotrowska (Armaty Stoczek Łukowski)

Kategoria wagowa 44 kg
1. Roksana Pisarek (AKS Piotrków Trybunalski)
2. Gabriela Lewandowska (Armaty Stoczek Łukowski)
3. Wiktoria Bogusz (Armaty Stoczek Łukowski)
Emilia Grajper (Suples Wierzbica)

Kategoria wagowa 48 kg
1. Alicja Wójtowicz (Suples Wierzbica)
2. Dominika Jaroszewska (AKS Piotrków Trybunalski)
3. Daria Hladka (Suples Wierzbica)
Klaudia Borysiuk (Suples Wierzbica)

Kategoria wagowa 52 kg
1. Weronika Chapska (LUKS Stróża)
2. Aleksandra Curyła (Suples Kraśnik)
3. Małgorzata Małek (LUKS Stróża)
Danuta Lisiewicz (UKS CSW Zamość)

Kategoria wagowa 67 kg
1. Gabriela Dzik (LUKS Stróża)
2. Natalia Kryjer (Orzeł Zalesie)
3. Amelia Adamczyk (Suples Kraśnik)

Juniorki

Kategoria wagowa 40 kg
1. Nikola Dytrych (AKS Piotrków Trybunalski)
2. Katarzyna Jargieła (LUKS Stróża)
3. Karolina Grzegorczyk (Sokół Lublin)
Jagoda Kulesza (LUKS Stróża)

Kategoria wagowa 44 kg
1. Klaudia Czyzio (Suples Kraśnik)
2. Natalia Stanek (Sokół Lublin)
3. Weronika Ambroż (Suples Kraśnik)
Paulina Pelak (LUKS Stróża)

Kategoria wagowa 48 kg
1. Julia Michalska (AKS Piotrków Trybunalski)
2. Wioleta Giers (Cement Gryf Chełm)
3. Martyna Dytrych (AKS Piotrków Trybunalski)
Wiktoria Antosik (AKS Piotrków Trybunalski)

Kategoria wagowa 51 kg
1. Dorota Kopyść (Cement Gryf Chełm)2. Jolanta Gromek (Cement Gryf Chełm)
3. Paulina Grzejda (AKS Piotrków Trybunalski)
Sylwia Podkowińska (Suples Kraśnik)

Kategoria wagowa 55 kg
1. Katarzyna Kamińska (Cement Gryf Chełm)
2. Julia Łochowska (Suples Kraśnik)
3. Iga Mirończuk (MLUKS Zapasy Włodawa)
Angelika Chapska (LUKS Stróża)

Kategoria wagowa 59 kg
1. Patrycja Gil (Suples Kraśnik)
2. Aleksandra Ufniarz (LUKS Stróża)
3. Katarzyna Witkowska (Armaty Stoczek Łukowski)
Aleksandra Maziarczyk (UKS CSW Lider Zamość)

Kategoria wagowa 63 kg
1. Zuzanna Wólczyńska (Suples Kraśnik)
2. Patrycja Wochna (AKS Piotrków Trybunalski)
3. Agata Ćwikła (Suples Kraśnik)

Kategoria wagowa 67 kg
1. Marlena Kister (Cement Gryf Chełm)
2. Zuzanna Zubowicz (Cement Gryf Chełm)
3. Paulina Mazur (UKS CSW Lider Zamość)

Kategoria wagowa 72 kg
1. Ada Adaszek (AKS Piotrków Trybunalski)
2. Kamila Dziedzic (Cement Gryf Chełm)
3. Martna Kłos (UKS CSW Lider Zamość).

0 0 vote
Article Rating