Ravens najlepsi na turnieju w Miejskiej Górce (Fotorelacja)

W długi weekend majowy w Miejskiej Górce (województwo wielkopolskie) odbył się I Turniej Drużyn Nowo Powstałych. W imprezie zorganizowanej pod egidą Polskiego Związku Baseballu i Softballu wystartowali także reprezentanci Lubelszczyzny. Co więcej, Ravens Lublin okazali się najlepszym zespołem w zmaganiach!

– W turnieju wystartowaliśmy na zaproszenie Polskiego Związku Baseballu i Softballu. Dla nas był to pierwszy oficjalny występ, dlatego potraktowaliśmy to jako wyróżnienie – mówią przedstawiciele klubu.

Zawodnicy Ravens Lublin rozegrali cztery spotkania na przełomie dwóch dni. – Wygraliśmy trzy pojedynki i to pozwoliło nam na triumf w całych zmaganiach. Dla nas to spory sukces. W Lublinie nie jesteśmy dość popularni, a tu proszę! Jedziemy, gramy i wygrywamy. Chcemy, żeby Lublin o nas usłyszał i przyjął do wiadomości, że oprócz piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy piłki ręcznej są też inne dyscypliny, dzięki którym możemy rozsławić nasze miasto – przekonują baseballiści.

Podopieczni Igora Gorzelskiego nie spoczywają na laurach i planują występy w kolejnych imprezach.
– Kontynuujemy nasze treningi. Widzimy, że nasz wysiłek się opłacił i został nagrodzony najwyższym tytułem. Teraz czekamy na udział w kolejnych tego typu wydarzeniach – zapowiadają lublinianie.

WYNIKI

TSB Demony Miejska Górka – Kraków Kings 4:5
Kraków Kings – Eagles Czempiń 1:12
Kraków Kings – BKS Rawa Katowice 10:11
Ravens Lublin – TSB Demony Miejska Górka 6:3
Ravens Lublin – Eagles Czempiń 15:6
Eagles Czempiń – BKS Rawa Katowice 15:1
Ravens Lublin – BKS Rawa Katowice 6:1
Ravens Lublin – Kraków Kings 2:5
TSB Demony Miejska Górka – BKS Rawa Katowice 11:6
TSB Demony Miejska Górka – Eagles Czempiń 3:8

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Ravens Lublin
2. Eagles Czempiń
3. Kraków Kings
4. TSB Demony Miejska Górka
5. BKS Rawa Katowice