Rewolucja w Avii! Do zespołu dołączyło dziewięciu nowych siatkarzy

MKS Avia Świdnik w sezonie 2017/2018 ma powalczyć o awans do I ligi. W tym celu działacze żółto-niebieskich zakontraktowali trenera Sławomira Czarneckiego i aż dziewięciu nowych siatkarzy!

Przypomnijmy, że przebudowa Avii Świdnik rozpoczęła się od przedłużenia umów z zawodnikami, którzy w poprzednim sezonie stanowili o sile drużyny. – Wspólnie z Piotrem Majem ustaliliśmy, że Marcin Kurek, Maciej Sajdak, Bartłomiej Misztal i Wojciech Gajosz prezentują wymagany przez nas poziom sportowy i powinni zostać w drużynie na kolejny sezon – mówi Sławomir Czarnecki.

Ponadto, do drużyny dołączyło siedmiu siatkarzy, którzy w poprzedniej kampanii reprezentowali barwy LKPS-u Politechnika Pszczółka Lublin. Błażej Czarnecki, Wojciech Kasiura, Rafał Kępka, Konrad Machowicz, Krzysztof Pigłowski, Dariusz Bonisławski i Andrzej Bieńko z pewnością gwarantują odpowiedni poziom, by świdniczanie mogli powalczyć o awans.

Skład Avii uzupełnili wychowanek klubu Jakub Guz (ostatnio KS Lechia Tomaszów Mazowiecki) i Bartłomiej Żywno (Krosno Glass Karpaty PWSZ). – Zespół z pewnością będzie silniejszy. Liga zweryfikuje, na ile to wystarczyło – dodaje szkoleniowiec.

KADRA MKS AVIA ŚWIDNIK NA SEZON 2017/2018:

Przyjmujący: Marcin Kurek, Maciej Sajdak, Jakub Guz, Błażej Czarnecki
Atakujący: Wojciech Kasiura, Bartłomiej Żywno
Środkowi: Wojciech Gajosz, Rafał Kępka, Konrad Machowicz
Rozgrywający: Bartłomiej Misztal, Krzysztof Pigłowski
Libero: Dariusz Bonisławski, Andrzej Bieńko.

0 0 votes
Article Rating