Sebastian Berestek bierze ślub – Redakcja składa życzenia

Dzisiaj o 14.00 trener rugbistów Budowlanych Lublin Sebastian Berestek (na zdjęci po prawej) wchodzi w związek małżeński. Sebastianowi oraz jego wybrance serca Malwinie składamy najserdeczniejsze życzenia. 

Sebastian Berestek obecnie jest trenerem lubelskich Budowlanych, których przejął w minionym sezonie przed rundą wiosenną. Wcześniej trenował mini żaków, młodzików oraz wciąż pracuje z kadetami, z którymi ostatnio wywalczył 5. miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Jako zawodnik w klubie zadebiutował w ekstraklasie (wówczas I liga) 31 maja 1998 roku w spotkaniu wygranym na wyjeździe z AZS AWF Warszawa 32:3. Wszedł wówczas na pozycję skrzydłowego ataku. Podczas swojej kariery grał także na pozycji filar i młynarz.

Jego największym sukcesem jest zdobycie trzeciego miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów w 2003 roku oraz zdobycie Pucharu Polski sezon wcześniej. Łącznie w Budowlanych Lublin wystąpił w 175 meczach (145 w ekstraklasie i 30 w I lidze), należy więc do elitarnego Klubu 100, czyli grona zawodników, którzy rozegrali sto lub więcej spotkań w barwach lubelskiego zespołu.

Jeszcze raz Redakcja LUBSPORT życzy parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.