Speed Car Motor Lublin ogłosił skład na sezon 2018!

Speed Car Motor Lublin ogłosił skład na sezon 2018!

W poniedziałek właściciele Speed Car Motoru Lublin ogłosili pełną kadrę na nadchodzący sezon 2018. W drużynie pozostali m.in. Daniel Jeleniewski oraz Robert Lambert, a powrócili do niej Sam Masters oraz Dawid Lampart. Największym transferem jest przejście Andreasa Jonssona do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Po udanej kampanii 2017 zarząd Speed Car Motoru z pewnością mógł prowadzić pewniejsze i zdecydowane rozmowy z zawodnikami z najwyższej światowej półki. Największym transferem lubelskiego klubu jest wicemistrz świata z 2011 roku – Andreas Jonsson. 37-letni Szwed ma za sobą bardzo trudny sezon w ekstraligowym klubie, dodatkowo w tym roku miał poważną kontuzję, która wykluczyła go z jazdy na kilka tygodni. Być może w lubelskim zespole odbuduję swoją formę.

Swój kontrakt z klubem postanowili przedłużyć: kapitan Daniel Jeleniewski, Paweł Miesiąc oraz Robert Lambert. Na powrót do Lublina zdecydowali się: Sam Masters, Dawid Lampart, który tym razem dołączył ze swoim 16-letnim bratem Wiktorem. Z kolei o sile juniorskiej stanowić będą wychowankowie, tak jak w 2017 roku: Emil Peroń, Maciej Kuromonow oraz Eryk Borczuch, a także wspomniany wcześniej Wiktor Lampart.

SKŁAD SPEED CAR MOTORU LUBLIN NA SEZON 2018

1. Daniel Jeleniewski – kapitan
2. Dawid Lampart
3. Paweł Miesiąc
4. Robert Lambert
5. Andreas Jonsson
6. Sam Masters

Juniorzy:
1. Eryk Borczuch
2. Maciej Kuromonow
3. Wiktor Lampart
4. Emil Peroń.