Sportowe półkolonie!

Fundacja Rozwiń Skrzydła i LUBSPORT.PL organizują sportowe półkolonie dla dzieci. Uczestnicy będą mieli okazję między innymi wziąć udział w treningach oraz grach i zabawach wspólnie z lubelskimi sportowcami.

Podczas półkolonii dzieci poznają nie tylko poszczególne mniej i bardziej popularne dyscypliny sportowe, ale także lubelskie kluby i sportowców. Fundacji Rozwiń Skrzydła i Serwisowi LUBSPORT.PL zależy z jednej strony na zachęcaniu dzieci do aktywności fizycznej, a z drugiej na promocji wśród najmłodszych lubelskich klubów i ogólnie lubelskiego sportu.

Poza zajęciami sportowymi będą organizowane wyjścia na różne obiekty sportowe w naszym mieście, a także wydarzenia sportowe, które będą odbywać się w Lublinie w czasie turnusów.

Organizowaliśmy już podobne półkolonie podczas ostatnich ferii. Wówczas zajęcia sportowe z dziećmi prowadziły takie kluby jak MKS Selgros Lublin (piłka ręczna), Motor Lublin (piłka nożna), Pszczółka AZS UMCS Lublin (koszykówka), Tytani Lublin (futbol amerykański), Forza Lublin (badminton), Ravens Lublin (baseball), czy Ułani Lublin (lacrosse). Tym razem ma być nie mniej ciekawie. Więcej szczegółów na temat półkolonii i turnusów na stronie Fundacji Rozwiń Skrzydła – tutaj.

A TAK BYŁO W ZIMIE

0 0 votes
Article Rating