Motor Lublin trzeci raz z rzędu z Pucharem Polski LZPN! (ZAPIS RELACJI NA ŻYWO)

Piłkarze Motoru Lublin po raz trzeci z rzędu sięgnęli po Puchar Polski LZPN! W środowym finale żółto-biało-niebiescy nie mieli większych problemów z ograniem Lublinianki. Podopieczni Marcina Sasala pokonali ekipę Grzegorza Białka 4:1. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem naszej relacji na żywo!

Motor Lublin – Lublinianka 4:1 (3:0)
Bramki: Kamil Stachyra 15′, Tomasz Tymosiak 21′, Slaven Jurisa 29′, Michał Paluch 80′ – Bartłomiej Jezior 90+1′

Motor: Zając – Kowalczyk (46′ Chyła), Tadrowski (89′ Socha), Gieraga, Szysz (46′ Słotwiński) – Tymosiak, Cholerzyński (60′ Majkowski) – Stachyra, Kaczmarek (74′ Martynek), Jurisa (70′ Myśliwiecki) – Oziemczuk (46′ Paluch)

Lublinianka: Krupa – Dzyr (64′ Jezior), Kosiarczyk (79′ Rovbel), Ptaszyński, Paździor – Stefański, Bednara (64′ Kamola), Sobiech, Gutek (59′ Prus), Skoczylas (67′ Ręba) – Milcz (54′ Kośka)

Żółta kartka: Julien Tadrowski
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)

Koniec meczu na Arenie Lublin! Motor Lublin pokonał Lubliniankę 4:1 i zdobył Puchar Polski LZPN! W półfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski żółto-biało-niebiescy zagrają na wyjeździe z Chełmianką Chełm (7 czerwca, 17:30).

90+2′ Koniec meczu!

90+1′ Kontra Lublinianki i mamy bramkę honorową! Mateusza Zająca pokonał Bartłomiej Jezior!

90+1′ Minutę dłużej potrwa to spotkanie.

90′ Lublinianka kończy ten mecz w dziesiątkę.

89′ Paweł Socha zmienia Tadrowskiego i zagra… w ataku!

88′ Za chwilę na boisku pojawi się Paweł Socha, który zagra… w polu!

87′ Gra wznowiona. Sobiech chyba już nie wróci na boisko.

86′ Leży na boisku Erwin Sobiech. Niezbędna pomoc fizjoterapeuty.

85′ Efektownie Majkowski do Stachyry, ale “Kapi” nie miał prawa dojść do tej piłki.

84′ Akcja gospodarzy, ale od bramki grę zacznie Krupa.

83′ Mało dzieje się na boisku. Jedni i drudzy czekają już na ostatni gwizdek sędziego.

82′ Kiepskie dośrodkowanie Tadrowskiego. Od bramki zacznie Krupa.

81′ A Motor szuka jeszcze piątego trafienia!

80′ Jest czwarta bramka dla Motoru! Dopiął swego Michał Paluch!

79′ Szósta korekta także w zespole Lublinianki. W miejsce kulejącego Jakuba Kosiarczyka na boisko wchodzi Oleg Rovbel.

78′ Bilard w polu karnym Lublinianki! Cudem ratuje swój zespół Krupa! Pachniało “swojakiem”.

77′ Świetna okazja dla Motoru! Najpierw zablokowane uderzenie Myśliwieckiego, a potem strzał Martynka odbił Krupa!

76′ Wraca na murawę stoper KSL.

75′ Chwila przerwy w grze. Urazu doznał Jakub Kosiarczyk.

74′ Szósta zmiana w Motorze. Za Kaczmarka wchodzi Martynek.

73′ Grzegorz Białek może skorzystać jeszcze z Arkadiusza Torunia i Olega Rovbela.

72′ Na ławce Motoru pozostają jeszcze Paweł Socha i Olaf Martynek.

71′ Po pięć zmian wykorzystali już obaj trenerzy.

70′ Zmiana również w Motorze. Za Jurisę wchodzi Myśliwiecki.

69′ Coraz mocniej pachnie czwartym golem dla żółto-biało-niebieskich! Piłkarze Marcina Sasala zbyt koronkowo rozgrywają swoje akcje.

68′ Gospodarze nie schodzą z połowy zespołu Grzegorza Białka.

67′ Kolejna zmiana w zespole “Dumy Lublina”. Ręba zastąpił Skoczylasa.

66′ Doskonała okazja dla Lublinianki! Jak to nie wpadło?! Niemal do pustej bramki nie trafił Paweł Kośka!

65′ To musiało być 4:0! Zdecydowanie przekombinowali jednak gracze Marcina Sasala…

64′ Dwie zmiany w Lubliniance. Za Bednarę wchodzi Kamola. Pawła Dzyra zmienia natomiast Bartłomiej Jezior.

63′ Kontra Lublinianki zakończona uderzeniem w boczną siatkę Sobiecha.

62′ Ogromne zamieszanie w polu karnym Lublinianki! Krupa do spółki z jednym z obrońców uratowali ekipę Grzegorza Białka.

61′ Kontra Motoru, uderzał Jurisa i Krupa szczęśliwie sparował piłkę na róg.

60′ Jest też zmiana w Motorze. Za Cholerzyńskiego wchodzi Majkowski.

59′ Druga zmiana w Lubliniance. Za Gutka wchodzi Prus.

58′ Szansa dla “Dumy Lublina”. Rzut wolny z boku pola karnego. Sobiech krótko do Gutka, ale strzał doświadczonego pomocnika został zablokowany.

57′ Faulował Tadrowski i pierwsza żółta kartka w tym meczu.

56′ Koronkowa akcja Motoru, jednak uderzenie Stachyry było zbyt lekkie, by mogło zaskoczyć Krupę.

55′ Szansa dla Motoru! Zupełnie nieudany strzał Pawła Kaczmarka.

54′ Zmiana w Lubliniance. Za Milcza wchodzi Kośka.

53′ “Kufel” znów na murawie.

52′ Ucierpiał Kamil Cholerzyński, ale za chwilę powróci na murawę.

51′ Akcja Lublinianki zakończona strzałem w trybuny Bednary.

50′ Po akcji prawą stroną Tadrowskiego głową uderzał Michał Paluch! Poprzeczka uratowała Krupę!

49′ Z rzutu wolnego uderzał Erwin Sobiech. Zbyt lekko, by zaskoczyć Mateusza Zająca.

48′ Będzie szansa dla “Dumy Lublina”! Rzut wolny z dwudziestu pięciu metrów.

47′ W przerwie trener Marcin Sasal dokonał trzech zmian. Z boiska zeszli Kowalczyk, Szysz i Oziemczuk. Na murawie zameldowali się Chyła, Słotwiński i Paluch.

46′ Drugą odsłonę rozpoczął Motor!

Trwa przerwa na Arenie Lublin! Od 29′ w zasadzie wiadomo, kto sięgnie po Puchar Polski LZPN. Motor pewnie prowadzi z Lublinianką 3:0! Wracamy za kwadrans.

45′ Koniec pierwszej połowy!

44′ Nieco “spasowali” piłkarze Marcina Sasala. Jedni i drudzy czekają już na przerwę.

43′ Jeszcze jedną “setkę” miał Jurisa. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kaczmarka. Strzał głową Chorwata broni Krupa.

42′ Po akcji Bednary “pasówką” z dystansu uderzał Sobiech. Niecelnie.

41′ Kompletnie nieudany strzał z dystansu Kamila Cholerzyńskiego.

40′ Skutecznie w defensywie Jacek Paździor.

39′ Na granicy faulu interweniował teraz Kosiarczyk. Nie ma jedenastki dla Motoru.

38′ Ryzykownie, ale skutecznie Zając. Bramkarz Motoru zabawił się teraz z Dawidem Skoczylasem.

37′ Jeszcze jeden róg dla gości. Z dośrodkowaniem Erwina Sobiecha poradził sobie Zając.

36′ Korner dla KSL przyniósł kontrę dla Motoru, ale nie udała się ta akcja piłkarzom Marcina Sasala.

35′ Dobra, szybka akcja “Dumy Lublina” zakończona uderzeniem z dystansu Jakuba Bednary. Piłkę na róg sparował Zając.

34′ Z dalszej odległości uderzał Kamil Stachyra. Bardzo niecelnie.

33′ Z dystansu ponownie Tymosiak! Krupa sparował piłkę na róg.

32′ Trener Białek usiadł już na ławce rezerwowych. Motor wciąż w ataku.

31′ Do momentu gola na 2:0 dla Motoru Lublinianka grała bardzo ambitnie. Teraz nieco stłamszeni goście.

30′ Wydaje się, że jest już po meczu… Nieco zrezygnowani przyjezdni.

29′ Już 3:0 dla Motoru! Na trzecim metrze znalazł się Slaven Jurisa i wpakował futbolówkę do siatki!

28′ Żółto-biało-niebiescy wciąż w ataku!

27′ Groźnie! Jurisa do Kaczmarka, ale ten na spalonym.

26′ Po zagraniu Jurisy z pola karnego niecelnie uderzał Kamil Oziemczuk.

25′ Jest dośrodkowanie, ale piłka ląduje w rękach Mateusza Zająca.

24′ Szansa dla “Dumy Lublina”. Rzut rożny.

23′ Lublinianka jeszcze walczy. Dużo czasu na odpowiedź mają piłkarze Grzegorza Białka.

22′ Po zagraniu od Jurisy gola na 3:0 zdobył Paweł Kaczmarek, ale był na spalonym. Bramka nie została uznana.

21′ Akcja Motoru, piłka trafiła przed pole karne, tam znalazł się Tomasz Tymosiak i zdecydował się na strzał. Futbolówka przy samym słupku wpadła do siatki! Krystian Krupa nie miał szans! 2:0!

20′ Kolejny raz ambitnie Skoczylas! Ponownie górą defensywa gospodarzy.

19′ Tymczasem okazja dla Motoru, ale nie zrozumieli się Oziemczuk z Kaczmarkiem.

18′ Bardzo odważnie gra “Duma Lublina”! Szczególnie aktywny w ostatnich minutach jest Dawid Skoczylas.

17′ Otworzyło nam się to spotkanie! Dobrze w środku pola pograli teraz Bednara z Sobiechem, ten drugi chciał obsłużyć podaniem Jarosława Milcza, ale dobrze ustawieni byli defensorzy Motoru.

16′ Kontra Lublinianki, z pola karnego huknął Dawid Skoczylas i tylko słupek uratował Mateusza Zająca!

15′ Gol dla Motoru! Prostopadła piłka do Kamila Oziemczuka, ten był na spalonym, ale zdając sobie z tego sprawę, przepuścił futbolówkę. Obrońcy Lublinianki zignorowali to zagranie, myśląc, że sędzia boczny podniesie chorągiewkę, tymczasem z drugiej linii wybiegł Kamil Stachyra, minął wychodzącego z bramki Krystiana Krupę i otworzył wynik spotkania!

14′ Zaskakujące, ale i niecelne uderzenie z dystansu Sobiecha.

13′ Precyzyjne dośrodkowanie Pawła Kaczmarka, niepewnie interweniował Krupa, ale w tej sytuacji był faulowany. Od bramki Lublinianka.

12′ Szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z boku boiska.

11′ Głośne “Hej Motor gol” w sektorze kibiców żółto-biało-niebieskich.

10′ Nieudane podanie Tadrowskiego i kontrę KSL napędzał Paździor. Zabrakło jednak dobrego prostopadłego podania do wychodzącego na pozycję Milcza.

9′ Motor najczęściej atakuje dziś lewą flanką. Tym razem Jurisa nie zrozumiał się z Kaczmarkiem.

8′ Piłka do Szysza, ale ubiegł go Kosiarczyk i aut dla Lublinianki.

7′ Oziemczuk skorzystał z prostopadłego podania od Jurisy i wpakował piłkę do siatki. Gol nie został uznany, bowiem Kamil był na spalonym.

6′ Jeszcze jeden róg dla “Dumy Lublina” i raz jeszcze bez efektu.

5′ Sobiech ładnie minął Tymosiaka, jednak Gieraga wybija na róg.

4′ Szansa dla Lublinianki! Szarżował Andrzej Gutek, ale będzie tylko rzut rożny.

3′ Lewą stroną Kaczmarek, ale jego dośrodkowanie wyłapał Krupa.

2′ Gra toczy się na połowie Lublinianki.

1′ Zaczęli!

Godzina 18:03 – Za chwilę poznamy składy obu drużyn!

Godzina 18:01 – Piłkarze obu drużyn są już na murawie!

Godzina 17:55 – Witamy z Areny Lublin! Pięć minut do startu spotkania.

Godzina 17:50 – Nasza relacja z Areny Lublin ruszy punktualnie o godzinie 18:00!