Świetny występ KM Cross Lublin w MP Cross Country

Cztery razy stawali na podium zawodnicy KM Cross Lublin podczas kolejnych zawodów Mistrzostw Polski w Cross Country, które odbyły się w ten weekend w Radomiu. Teraz lubelski team przygotowuje się do startu w drugiej rundzie Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, która odbędą się 24. maja na torze Majdanek w Lublinie.

Lubelskim motocyklistom najlepiej poszło w klasie Junior MX 85. Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Osieleniec, a drugi był Kamil Potębski. Punkty do generalnej klasyfikacji dla KM Cross Lublin zdobył także Wiktor Małecki, który rywalizację zakończył na szóstym miejscu.

Na podium stanęli także Filip Więckowski, który zajął drugie miejsce w klasie Senior 2 i Maciej Sagan, który z kolei wygrał w klasie Junior.

Punkty dla lubelskiego teamu zdobyli także Robert Rozpędowski (6. miejsce) i Łukasz Małek (10) w klasie Senior 2, Filip Maleńczuk (8), Kuba Komsta (12), Bartosz Potębski (14) i Mikołaj Szulc (15) w klasie Junior, Rafał Toporowski (6), Mariusz Wlasczyk (7), Łukasz Tyndel (8) i Jarosław Wiśniewski (9) w klasie Quad, a także Maciej Więckowski (10), Piotr Więckowski (11), Przemysław Kwiatkowski (12) oraz Zbigniew Waszczuk (13).

Teraz KM Cross Lublin przygotowuje się do startu w drugiej rundzie Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny, której jest też organizatorem. Te zawody odbędą się 24. maja na torze Majdanek w Lublinie.