Trwa rekrutacja do klasy e-sportowej

W Akademickim Liceum Ogólnokształcącym przy Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji trwa rekrutacja do klasy e-sportowej, która jest tworzona przy współpracy z Krajową Federacją Sportów Elektronicznych.

O ZAJĘCIACH

Lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra, która regularnie dokształca się w tym kierunku. Uczniowie biorą udział w turniejach, dzięki którym sprawdzają swoje obeznanie w e-sporcie, poznają innych zawodników i testują siebie jako graczy pod względem swoich umiejętności i cech niezbędnych do uprawiania e-sportu. Treningi w młodych zawodnikach rozwijają cechy tj. szybkie podejmowanie decyzji, pracę w zespole, działanie pod presją czasu etc. Klasa e-sportowa gwarantuje uczniom wiele wyjazdów na popularne wydarzenia związane z tą dyscypliną, takie jak: Targi Gier Good Game, Intel Extreme Masters, Falkon.

– Zajęcia obejmują nie tylko samą grę, ale również elementy m.in. taktyki, kreatywności, komunikacji, podejmowania decyzji, umiejętności koncentracji, panowania nad emocjami czy też kształtowania odpowiednich postaw. Uczniowie mają także zapewnioną dodatkową ilość ruchu fizycznego w ramach innych zajęć sportowych oraz uczęszczają na lekcje z zakresu psychologii sportu i organizacji wydarzeń e-sportowych – opisuje Jakub Załuski, psycholog sportu w ALO.

Dziś mija tydzień od wycieczki klasy e-sportowej na Targi Gier Good Game (na zdjęciach możecie zobaczyć krótką relację z…

Opublikowany przez Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego WSEI w Lublinie Piątek, 27 kwietnia 2018

SPOSÓB REKRUTACJI

Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do klasy e-sportowej, wypełnij i złóż niezbędne dokumenty, które są dostępne w sekretariacie ALO lub na stronie internetowej http://alms.wsei.lublin.pl/rekrutacja-alo/ 

Zgłoszenia można składać do końca lipca.

0 0 vote
Article Rating