Ułani zapraszają na kolejny mecz

Ułani zapraszają na kolejny mecz

30 października o godzinie 13:00 na boisku w wąwozie przy Rondzie Berbeckiego (ul. Lwowska/Andersa) Ułani Lublin rozegrają kolejny mecz w rozgrywkach Polskiej Ligi Lacrosse. Tym razem rywalem ekipy z Koziego Grodu będzie zespół Kraków Kings. 

Dla lublinian będzie to czwarty mecz na boiskach Polskiej Ligi Lacrosse w bieżącej kampanii. Dotychczas Ułani przegrali wszystkie trzy spotkania. Po porażce na inaugurację z Gromem Warszawa (1:29), gracze z Koziego Grodu musieli uznać wyższość Spartans Oświęcim (0:15) i Kraków Kings (1:17). W niedzielę podopieczni Rafała Doroszczuka będą mieli okazję do rewanżu.

Zdaniem szkoleniowca ekipy z województwa lubelskiego krakowianie to najlepsza drużyna w całej lidze.
– Grają bardzo dobrze taktycznie, technicznie i wytrzymałościowo. W swoim składzie mają wielu reprezentantów Polski, dlatego nie można powiedzieć, że są łatwym rywalem. Mojej drużynie u siebie gra się lepiej. Samo to, że będzie nas więcej niż dziesięciu pozwala mi na dokonywanie zmian personalnych w trakcie spotkania – mówi trener.

Celem Ułanów na tę rundę jest zebranie doświadczenia, które zaprocentuje wiosną. – Wówczas będziemy chcieli powalczyć o co najmniej środek tabeli. Z każdym meczem moja drużyna staje się coraz silniejsza. Nowi zawodnicy z upływem czasu zaczynają eliminować popełniane błędy – cieszy się Rafał Doroszczuk.

Spotkanie Ułanów z Kraków Kings odbędzie się 30 października o godzinie 13:00 na boisku w wąwozie przy Rondzie Berbeckiego (ul. Lwowska/Andersa).