Nowy zawodnik w Avii Świdnik

Nowy zawodnik w Avii Świdnik

22-letni Arkadiusz Górka został nowym zawodnikiem Avii Świdnik. Piłkarz występujący na pozycji pomocnika w ostatnim sezonie występował w II-ligowej Resovii, a w poprzednich latach związany był z drugą drużyną Legii Warszawa, Znicza Pruszków i Stali Mielec.

Chcemy cały czas zwiększać konkurencję w naszym zespole i gdy trafiła się okazja pozyskania Arka Górki, to z niej skorzystaliśmy. Na treningach ten zawodnik prezentował się solidnie i mam nadzieję, że w środku pola podniesie poziom drużyny. Arek dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi i na spokojnie wprowadzimy go do naszej ekipy. Jak to wyjdzie w lidze, to zobaczymy, gdy dostanie swoją szansę – mówi Łukasz Mierzejewski, trener Avii Świdnik.

Czy to oznacza, że skład III-ligowca na rundę jesienną sezonu 2019/2020 został już zamknięty?- Pod względem liczebnym nasza kadra nie wygląda optymalnie i gdyby trafił się ktoś dobry, to pewnie skorzystalibyśmy z okazji. Musimy zdawać sobie jednak sprawę z tego, że o wolnych i dobrych piłkarzy jest już trudno – zaznacza trener żółto-niebieskich.

fot. MKS Avia Świdnik

0 0 vote
Article Rating