Sparing: Dwie różne połowy Avii w Warszawie

Z występującym w grupie I III ligi Ursusem Warszawa Avia Świdnik rozegrała swój kolejny sparing przed wznowieniem rundy wiosennej sezonu 2019/2020. W nim żółto-niebiescy ulegli rywalowi 0:2, po bramkach straconych w drugiej połowie sobotniego meczu.  – Ten sparing różnił się od naszych poprzednich, bo nie stworzyliśmy sobie w nim wielu klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Nie ma co ukrywać, był to słabszy mecz w naszym wykonaniu. Z pierwszej połowy mogę być jeszcze zadowolony, ponieważ były momenty, w których dominowaliśmy nad rywalem. Po przerwie było jednak inaczej. Być może wzięło się to z tego, że coraz mniej czasu zostało do wznowienia ligi i myślami jesteśmy już przy pierwszym spotkaniu o punkty – mówi trener Łukasz Mierzejewski.

NASTĘPNY SPARING

W następnym sparingu Avia Świdnik zagra z Granitem Bychawa (29 lutego).

Ursus Warszawa – Avia Świdnik 2:0 (0:0)
Bramki: Filip Dziełak, Jakub Kabala

Avia: (I połowa) Szelong – Kukułowicz, Mykytyn, Głaz, Niewęgłowski, Ozimek, K. Mroczek, Uliczny, B. Mroczek, Prędota, Białek. (II połowa) Kurek – Kuliga, Górka, Kołodziej, Plesz, Ceglarz, Uliczny, Wójcik, B. Mroczek, Białek, Maluga.