Wyniki na żywo – piłka nożna (03.11)

Wyniki na żywo – piłka nożna (03.11)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków o godzinie 11:00
  • Podhale Nowy Targ – Motor Lublin o godzinie 13:00
  • Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik o godzinie 13:00
  • Hetman Zamość – Polesie Kock o godzinie 13:00
  • Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski o godzinie 14:00
  • Avia Świdnik – Czarni Połaniec o godzinie 14:00
  • Soła Oświęcim – Wisła Puławy o godzinie 14:00
  • Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 14:00
  • Kłos Chełm – Victoria Żmudź o godzinie 14:00
  • Start Krasnystaw – MKS Ryki o godzinie 14:00
  • Lublinianka – Łada 1945 Biłgoraj o godzinie 14:00

 

2018-11-03
11:00

Orlęta Radzyń Podlaski
0

Hutnik Kraków
0

Koniec meczu

 

 

2018-11-03
13:00

Podhale Nowy Targ
1

Motor Lublin
1

Koniec meczu
90′ Michał Bedronka25′ Robert Majewski

 

 

2018-11-03
13:00

Wólczanka Wólka Pełkińska
1

Stal Kraśnik
1

Koniec meczu
48′ Szymon Hajduk71′ Rafał Król

 

 

2018-11-03
13:00

Hetman Zamość
3

Polesie Kock
1

Koniec meczu
39′ Marcin Wójcik (bramka samobójcza)
48′ Kamil Oziemczuk
90+4′ Kamil Oziemczuk
56′ Kacper Duduś

 

 

2018-11-03
14:00

Chełmianka Chełm
3

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3

Koniec meczu
31′ Hubert Kotowicz
45′ Jakub Gołąb
73′ Rafał Kursa
69′ Bartłomiej Smuczyński
76′ Michał Grunt
90+2′ Bartłomiej Smuczyński
90+3′ czerwona kartka  – Bartłomiej Smuczyński (za drugą żółtą)

 

 

2018-10-28
14:00

Avia Świdnik
1

Czarni Połaniec
1

Koniec meczu
88′ Mateusz Wołos62′ Filip Krępa

 

 

2018-11-03
14:00

Soła Oświęcim
0

Wisła Puławy
1

Koniec meczu
70′ Mateusz Supryn

 

 

2018-11-03
14:00

Spartakus Daleszyce
1

Podlasie Biała Podlaska
1

Koniec meczu (mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem)
31′ Mateusz Zawadzki (rzut karny)
85′ niewykorzystany rzut karny – ? (obrona bramkarza)
88′ czerwona kartka – Michał Cedro (za drugą żółtą)
24′ Marcin Kruczyk (rzut karny)
78′ czerwona kartka – Marcin Kruczyk (za drugą żółtą)

 

 

2018-11-03
14:00

Kłos Chełm
3

Victoria Żmudź
3

Koniec meczu
3′ Paweł Fornal
28′ strzelec nieznany (bramka samobójcza)
60′ Kazimierz Bala
90+2′ czerwona kartka -Emil Poznański (za faul)
7′ Piotr Lecki
83′ Jurij Furta
88′ Jurij Furta

 

 

2018-11-03
14:00

Start Krasnystaw
5

MKS Ryki
0

Koniec meczu
18′ Michał Wójtowicz
35′ Michał Wójtowicz
68′ Karol Wojciechowski (rzut karny)
76′ Kryspin Florek
90+3′ Arkadiusz Drapsa

 

 

2018-11-03
14:00

Lublinianka
1

Łada 1945 Biłgoraj
0

Koniec meczu
77′ Klim Morenkov

 

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.