Wyniki na żywo – piłka nożna (10.11)

Wyniki na żywo – piłka nożna (10.11)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

  • Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice o godzinie 13:00
  • Hutnik Kraków – Avia Świdnik o godzinie 13:00
  • Polesie Kock – Kryształ Werbkowice o godzinie 13:00
  • Powiślak Końskowola – Hetman Zamość o godzinie 13:00
  • MKS Ryki – Włodawianka Włodawa o godzinie 13:00
  • Orlęta Łuków – Start Krasnystaw o godzinie 13:00
  • Victoria Żmudź – Lewart Lubartów o godzinie 13:00
  • Kłos Chełm – Górnik II Łęczna o godzinie 13:00
  • Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm o godzinie 13:30
  • Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski o godzinie 14:00
  • Łada 1945 Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski o godzinie 14:00
  • Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce o godzinie 15:00
  • Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska o godzinie 19:18

 

2018-11-10
13:00

Stal Kraśnik
1

Wiślanie Jaśkowice
1

Koniec meczu
55′ Arkadiusz Maj27′ Dariusz Żaba

 

 

2018-11-10
13:00

Hutnik Kraków
1

Avia Świdnik
0

Koniec meczu36′ Dariusz Gawęcki60′ czerwona kartka – Krystian Mroczek (za drugą żółtą)

 

 

2018-11-10
13:00

Polesie Kock
1

Kryształ Werbkowice
2

Koniec meczu70′ Jacek Cybul30′ Stanisław Rybka
89′ Adrian Wołoch

 

 

2018-11-10
13:00

Powiślak Końskowola
1

Hetman Zamość
2

Koniec meczu45+1′ Patryk Grzegorczyk7′ Kamil Oziemczuk
56′ Dawid Skoczylas

 

 

2018-11-10
13:00

MKS Ryki
2

Włodawianka Włodawa
5

Koniec meczu
9′ Bartłomiej Bułhak (rzut karny)
32′ Paweł Osojca
55′ czerwona kartka – Paweł Przybysz (za faul)
22′ Wojciech Więcaszek
26′ Wojciech Więcaszek
28′ Rafał Musz
56′ Wojciech Więcaszek (rzut karny)
82′ Wojciech Więcaszek

 

 

2018-11-10
13:00

Orlęta Łuków
1

Start Krasnystaw
0

Koniec meczu2′ Jakub Bulak
63′ czerwona kartka – Damian Soćko (za drugą żółtą)

 

 

2018-11-10
13:00

Victoria Żmudź
1

Lewart Lubartów
2

Koniec meczu59′ Wojciech Stańczykowski78’Artur Szkutnik
90+3′ Grzegorz Fularski

 

 

2018-11-10
13:00

Kłos Chełm
0

Górnik II Łęczna
2

Koniec meczu70′ niewykorzystany rzut karny – Łukasz Drzewicki (obrona bramkarza)24′ Michał Zuber
29′ Filip Szewczyk

 

 

2018-11-10
13:30

Stal Rzeszów
2

Chełmianka Chełm
0

Koniec meczu2′ Wojciech Reiman
17′ Łukasz Mozler
36′ niewykorzystany rzut karny – Mateusz Kompanicki (nie trafił w bramkę)
90+2′ czerwona kartka – Rafał Kursa (za drugą żółtą)

 

 

2018-11-10
14:00

Sokół Sieniawa
1

Orlęta Radzyń Podlaski
1

Koniec meczu26′ czerwona kartka – Dawid Kasza (za drugą żółtą)
68′ Sebastian Padiasek
64′ Patryk Szymala (rzut karny)
67′ czerwona kartka – Kacper Lipiński (za drugą żółtą)

 

 

2018-11-10
14:00

Łada 1945 Biłgoraj
1

Tomasovia Tomaszów Lubelski
1

Koniec meczu
78′ Patryk Dorosz48′ Maciej Żerucha

 

 

2018-11-10
15:00

Wisła Puławy
1

Spartakus Daleszyce
0

Koniec meczu
88′ Szymon Stanisławski

 

 

2018-11-10
19:18

Motor Lublin
1

Wólczanka Wólka Pełkińska
1

Koniec meczu
44′ Konrad Nowak22′ Krzysztof Pietluch

 

Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund.