Wyniki na żywo – piłka nożna (20 kwietnia)

Wyniki na żywo – piłka nożna (20 kwietnia)

Zapraszamy do śledzenia relacji “na żywo” z meczów z udziałem drużyn z województwa lubelskiego! We współpracy z klubami i sympatykami sportu w regionie prosto z trybun aren sportowych przekazujemy Wam aktualne wyniki i informujemy o najważniejszych wydarzeniach!

Rozgrywane mecze:

    • Górnik II Łęczna – Orlęta Łuków o godzinie 11:00
    • Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik o godzinie 12:00
    • Hetman Zamość – Włodawianka Włodawa o godzinie 12:00
    • Polesie Kock – Kłos Chełm o godzinie 12:00
    • Kryształ Werbkowice – Start Krasnystaw o godzinie 13:00
    • Lublinianka – Lewart Lubartów o godzinie 13:00
    • Łada 1945 Biłgoraj – MKS Ryki o godzinie 13:00
    • Tomasovia Tomaszów Lubelski – Victoria Żmudź o godzinie 13:00
    • Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz o godzinie 14:00
    • Huczwa Tyszowce – Powiślak Końskowola o godzinie 14:00
    • Motor Lublin – Hutnik Kraków o godzinie 15:00
    • Stal Rzeszów – Wisła Puławy o godzinie 15:05
    • Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska o godzinie 16:00
    • Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa o godzinie 16:00

 

2019-04-20
11:00

Górnik II Łęczna
6

Orlęta Łuków
3

Koniec meczu
7′ Mohamed Essam
17′ Aron Stasiak
73′ Marcin Pigiel
75′ Mohamed Essam
77′ Piotr  Świeca
80′ Aron Stasiak
20′ Szymon Łukasiewicz
52′ Michał Purzycki
63′ Konrad Kurowski

 

 

2019-04-20
12:00

Wiślanie Jaśkowice
1

Avia Świdnik
1

Koniec meczu10′ Michał Morawski31′ Roman Mykytyn

 

 

2019-04-20
12:00

Hetman Zamość
6

Włodawianka Włodawa
0

Koniec meczu13′ Kamil Oziemczuk
24′ Kamil Oziemczuk
56′ Paweł Myśliwiecki
60′ Paweł Myśliwiecki
76′ Mateusz Olszak
89′ Damian Rusiecki

 

 

2019-04-20
12:00

Polesie Kock
0

Kłos Chełm
2

Koniec meczu65′ Paweł Fornal
89′ Damian Kuśmierz

 

 

2019-04-20
13:00

Kryształ Werbkowice
3

Start Krasnystaw
0

Koniec meczu
38′ Adrian Wołoch
48′ Michał Luterek
84′ Arkadiusz Sas

 

 

2019-04-20
13:00

Lublinianka
0

Lewart Lubartów
0

Koniec meczu

 

 

2019-04-20
13:00

Łada 1945 Biłgoraj
5

MKS Ryki
0

Koniec meczu36′ Przemysław Krzyszycha
47′ Arkadiusz Czok
53′ Dariusz Kuliński
82′ Patryk Dorosz
34′ Tomasz Mróz (gol samobójczy)

 

 

2019-04-20
13:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski
0

Victoria Żmudź
0

Koniec meczu

 

 

2019-04-20
14:00

Orlęta Radzyń Podlaski
2

Wisła Sandomierz
0

Koniec meczu
70′ Maciej Wojczuk
83′ niewykorzystany rzut karny – Maciej Wojczuk (obrona bramkarza)
83′ Przemysław Ilczuk

 

 

2019-04-20
14:00

Huczwa Tyszowce
4

Powiślak Końskowola
6

Koniec meczu8′ Damian Ziółkowski
40′ czerwona kartka – Sebastian Denkiewicz (za drugą żółtą)
58′ Damian Baran
89′ Maciej Markowski
90+2′ Damian Ziółkowski (rzut karny)
18′ Marcin Gil
29′ Damian Koprucha
33′ Patryk Grzegorczyk
59′ Wiktor Bogusz
70′ Rafał Giziński
78′ Adrian Dudkowski

 

 

2019-04-20
15:00

Motor Lublin
2

Hutnik Kraków
0

Koniec meczu
23′ Tomasz Brzyski (rzut karny)
75′ Mateusz Majewski

 

 

2019-04-20
15:05

Stal Rzeszów
3

Wisła Puławy
0

Koniec meczu
37′ Damian Kostkowski
49′ Wojciech Reiman
76′ Tomasz Płonka (rzut karny)

 

 

2019-04-20
16:00

Chełmianka Chełm
3

Podlasie Biała Podlaska
1

Koniec meczu
26′ Paweł Uliczny
50′ Rafał Kursa
74′ Krzysztof Zawiślak
76′ Mariusz Chmielewski (rzut karny)
90′ czerwona kartka – Paweł Komar (za drugą żółtą)

 

2019-04-20
16:00

Stal Kraśnik
3

Sokół Sieniawa
1

Koniec meczu3′ Maciej Welman
9′ Kamil Król (rzut karny)
89′ Kamil Król
70′ niewykorzystany rzut karny – Patryk Kapuściński (obrona bramkarza)
82′ Kacper Drelich (rzut karny)

 

UWAGA! STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA (F5)