Nowy rok, stara Avia

Nowy rok, stara Avia

Pierwszy mecz po ponad miesięcznej przerwie rozegrali siatkarze Avii Świdnik. W nim żółto-niebiescy pokonali na wyjeździe drużynę z Kozienic 3:1. – Cieszymy się z tego, że wróciliśmy do grania po takiej długiej przerwie. Mieliśmy jej ponad miesiąc, ale mimo to, nie było źle i nasza gra wyglądała przyzwoicie. Poza drugim setem, mecz był gładki i wszystko toczyło się po naszej myśli. Chłopcy zrealizowali wszystkie założenia taktyczne. Udało się odrzucić gospodarzy od siatki, współpraca bloku z obroną również wyglądała dobrze. Tak jak mówię, po takiej pauzie, jaką mieliśmy, naprawdę jestem zadowolony z postawy chłopaków – mówi Witold Chwastyniak.

NASTĘPNE MECZE

W następny weekend MKS Avia Świdnik zagra dwa spotkania na swoim terenie. W sobotę (25 stycznia) w meczu 12. kolejki zmierzy się z Błękitnymi Ropczyce. Natomiast w niedzielę (26 stycznia) rozegra zaległy mecz 10. kolejki z Karpatami PWSZ Krosno.

Enea KKS Kozienice – MKS Avia Świdnik 1:3 (13:25, 25:19, 15:25, 20:25)

Avia: Bartłomiej Misztal, Artur Sługocki, Paweł Rejowski, Tomasz Kusior, Tomasz Błądziński, Rafał Obermeler, Dariusz Bonisławski (libero) oraz Konrad Machowicz, Jakub Guz, Dawid Wiczkowski, Bartłomiej Żywno.

fot. MKS Avia Świdnik (archiwum)