Siatkarskie podsumowanie weekendu

W miniony weekend trzy II-ligowe zespoły z województwa lubelskiego rozpoczęły rywalizację w swoich grupach. Wszystkie z nich odniosły zwycięstwa. Przed własną publicznością drużyna AZS-u UMCS Lublin pod wodzą Piotra Fijołka pokonała w trzech setach CKiS Maraton Krzeszowice. Natomiast Avia Świdnik prowadzona przez Witolda Chwastyniaka wygrała 3:1 z Wisłokiem Strzyżów. Wyjazdowy triumf zanotowały także siatkarki z Tomaszowa Lubelskiego, które po tie-breaku okazały się lepsze od PLKS Pszczyny. Pierwsze zwycięstwo w trwającym już sezonie odniósł również KS MOSiR Huragan Międzyrzec. Podopieczni Piotra Maja bez straty seta pokonali w Spale tamtejszy SMS PZPS II.

II LIGA KOBIET GRUPA 4
AZS UMCS Lublin – CKiS Maraton Krzeszowice 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
PLKS Pszczyna – Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:3 (25:27, 25:15, 20:25, 25:23, 13:15)

II LIGA MĘŻCZYZN GRUPA 2
SMS PZPS II Spała – KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 (21:25, 23:25, 23:25)