Solidne zwycięstwo rezerw Azotów Puławy

W niedzielę na II-ligowych parkietach doszło do starcia pomiędzy rezerwami Azotów Puławy a Włókniarzem Konstantynów. Puławianie już przed przerwą wypracowali sobie sporą przewagę (17:12). W drugiej odsłonie podopieczni Zbigniewa Markuszewskiego zwiększyli swój dorobek bramkowy, kontrolując do samego końca przebieg spotkania. Tym samym miejscowi wygrali 34:22, notując szóste ligowe zwycięstwo z rzędu. – Przez całe spotkanie budowaliśmy swoją przewagę, grając doskonale w obronie. Wszystko zostało poparte znakomitą grą bramkarzy i przez to mogliśmy wyprowadzać skuteczne kontry w ataku. Bardzo solidnie zagraliśmy w drugiej połowie, w której mieliśmy sporo okazji do zdobywania bramek i je wykorzystaliśmy, co dało nam zwycięstwo – komentuje szkoleniowiec Azotów.

Azoty II Puławy – KKS Włókniarz Konstantynów 34:22 (17:12)

Azoty: Wiejak, Borucki, Janicki – Konieczny 7, Smaga 5, Mchawrab 5, Flont 4, Adamczuk 4, Pezda 3, Kosiak 2, Batyra 2, Przychodzeń 1, Baranowski 1, Bielawski.

KKS: Forc, Walczak – Sadliński 5, Jencz 4, M. Borsiak 4, Kubiak 3, Stępień 3, B. Borsiak 1, Tyfa 1, Świątek 1, Mroczek, Stawicki, Zajączkowski, Świątkiewicz.