Bezdyskusyjna wygrana zawodników AZS-u AWF Biała Podlaska

W meczu 19. kolejki I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy C SPR ROKiS Radzymin podejmował zawodników z Białej Podlaskiej. Lubelska drużyna była uważana za faworytów tego spotkania i znakomicie wywiązała się ze swojej roli. Wynik otworzył gracz AZS-u Michał Bekisz, a wyrównał Krystian Zagożdżon. Jednak im dłużej trwało spotkanie tym przewaga akademików rosła i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 20:8 dla przyjezdnych. W drugiej połowie goście nie dali dojść do słowa zawodnikom z Radzymina i od początku zaczęli powiększać swoją przewagę. W 42. minucie spotkanie wynosiła ona szesnaście bramek i stale rosła. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 21:44 dla AZS-u. Najskuteczniejszymi zawodnikami byli Przemysław Urbaniak, Maksim Kruchikou oraz Mateusz Chabior, którzy rzucili po osiem bramek.

SPR ROKiS Radzymin – AZS AWF Biała Podlaska 21:44 (8:20)

SPR: Rybicki, Dybczyński – Chabior 8, Zagożdżon 4, Piechnik 4, Troński 3, Celiński 1, Marszałek 1, Ardyn, Samulak, Brinovec, Miecznikowski.

AZS AWF: Adamiuk, Sętowski, Kozłowski – Urbaniak 8, Kruchikou 8, Maksymczuk 7, Ziółkowski 5, Małecki 5, Bekisz 5, Stefaniec 3, Nowicki 2, Łazarczyk 1, Niedzielenko.