Pewne i spokojne zwycięstwo szczypiornistów z Białej Podlaskiej

W meczu 21. kolejki I ligi piłki ręcznej mężczyzn drużyna AZS-u AWF Biała Podlaska zanotowała pewne zwycięstwo z rywalem z Warszawy. Od początku spotkania drużyna z Lubelszczyzny prezentowała lepszą grę niż rywale i sukcesywnie zwiększała swoją przewagę, kończąc pierwszą połowę z przewagą dziewięciu bramek. W drugiej połowie nie doszło do rozluźnienia i bialscy szczypiorniści pewnie dowieźli zwycięstwo do końca, wygrywając ostatecznie 25:35. Najlepszym strzelcem po stronie gości w tym starciu był Karol Małecki który rzucił dziewięć bramek.

AZS UW Warszawa – AZS AWF Biała Podlaska 25:35 (13:22)

AZS UW Warszawa: Ner, Szałkucki – Bulej 6, Szpejna 5, Przybysz 4, Salamoński 3, Steć 2, Wolski 2, Leszczyński 1, Nowakowski 1, Kazimierczak 1, Szmulik, Monikowski, Pietrzak, Nowopolski, Niemiec.

AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Kozłowski, Sętowski – Małecki 9, Urbaniak 6, Kruchikou 4, Łazarczyk 4, Maksymczuk 3, Bekisz 3, Ziółkowski 3, Nowicki 1, Valyntsau 1, Stefaniec 1, Niedzielenko.