Szczypiorniści z Białej Podlaskiej wygrali na zakończenie sezonu

Piłkarze ręczni AZS-u AWF Biała Podlaska w bardzo dobrym stylu pokonali u siebie ekipę MTS-u Chrzanów. Mimo pewnego trzeciego miejsca w tabeli I ligi mężczyzn bialczanie nie odpuścili i od początku meczu kontrolowali jego przebieg. Pierwszą połowę gospodarze zakończyli jednobramkowym prowadzeniem 15:14, ale po przerwie wrzucili wyższy bieg i skutecznie powiększali swoją przewagę nad rywalami. Szczególnie dobre spotkanie zagrał Przemysław Urbaniak, który dzięki ośmiu rzuconym bramkom był najlepszym strzelcem AZS-u AWF w sobotnim starciu.

AZS AWF Biała Podlaska – MTS Chrzanów 32:26 (15:14)

AZS AWF Biała Podlaska: Adamiuk, Kozłowski, Sętowski – Urbaniak 8, Ziółkowski 6, Bekisz 5, Łazarczyk 3, Stefaniec 3, Małecki 3, Niedzielenko 2, Maksymczuk 1, Kruchkou 1, Nowicki.

MTS Chrzanów: Małodobry, Górkowski – Węgrzyn 6, Skoczylas 6, Romian 5, Bogacz 3, Danysz 2, Orlicki 2, Put 1, Rola 1, Dudek, Stroński.