Kolejna porażka lubelskich akademików

W zaległym meczu 1. kolejki II-ligowych rozgrywek szczypiorniści AZS UMCS ulegli zespołowi Hutchinson Anilana Łódź 24:30. Zawodnicy z Łodzi dobrze rozpoczęli spotkanie i z minuty na minutę powiększali swoją przewagę. Po kwadransie prowadzili czterema trafieniami, a na przerwę schodzili z ośmiobramkowym prowadzeniem (21:13). Na początku drugiej odsłony łodzianie kontynuowali skuteczną grę z pierwszej połowy i powiększyli swoją przewagę. Lublinianie zniwelowali częściowo straty i ostatecznie przegrali sześcioma bramkami. Koszmarem dla nadal wąskiej kadry AZS UMCS okazał się Piotr Jędraszczyk, który zapisał na swoim koncie dziesięć trafień. Wśród podopiecznych Patryka Maliszewskiego najskuteczniejszy był Przemysław Wisznicki, zdobywca sześciu bramek.

Hutchinson Anilana Łódź – AZS UMCS Lublin 30:24 (21:13)

AZS UMCS: Pałkiewicz 1, Kołodziejczyk – Wisznicki 6, Świąder 5, Pawelczuk 4, Makowski 3, Brodziak 3, Drozd 2, Dmytruk.