Wygrana w delegacji szczypiornistów AZS-u UMCS Lublin nad Włókniarzem Konstantynów

Wygraną 29:23 AZS-u UMCS Lublin zakończyło się starcie z ekipą KKS Włókniarz Konstantynów, rozgrywane w ramach 7. serii spotkań II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Zawodnicy z Lublina do sobotniego meczu przystąpili w zaledwie siedmioosobowym składzie, ale nie przeszkodziło im to w odniesieniu zwycięstwa nad gospodarzami. Pierwsza połowa tych zawodów była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 14:13 dla KKS-u. Druga już należała do gości, bowiem akademicy wygrali ją z przewagą sześciu trafień. Było to druga wygrana podopiecznych Jakuba Brodziaka w trwającym sezonie.

W następnej kolejce AZS UMCS Lublin rozegra zaległy mecz 1. serii spotkań z Pabiksem IMPACT Pabianice (3 listopada, 15:00).

KKS Włókniarz  Konstantynów – AZS UMCS Lublin 23:29 (14:13)

KKS: Barański, Walczak – Stępień 10, B. Borsiak 4, Kubiak 4, Yanushkevich 2, Okulski 1, M. Borsiak 2, Jencz, Lux, Zajączkowski.

AZS UMCS: Kołodziejczyk – Rycerz 12, Dmytruk 7, Bochenko 6, Majewski 2, Burek 2, Stachowicz.

Kary: 12 minut (Filip Jencz, Tomasz Lux x2, Daniel Zajączkowski x2, Michał Borsiak) – 8 minut AZS (Dmytro Dmytruk, Wojciech Bochenko x2, Jacek Stachowicz).